Ostatni sezon "Gry o Tron" już za kilka dni. Nowe dwie zapowiedzi od HBO

Finał "Gry o Tron" zbliża się wielkimi krokami. Już 15 kwietnia swoją premierę będzie miał pierwszy z sześciu odcinków ostatniej serii popularnego serialu. HBO dba o to, aby nie zdradzić zbyt wiele szczegółów, jednocześnie budując napięcie. Do sieci trafiły wczoraj dwa nowe zwiastuny serialu.

HBO przez wiele tygodni ukrywało przed swoimi widzami szczegóły dotyczące ostatniego sezonu “Gry o Tron”. W ciągu miesięcy oczekiwań na kolejne odcinki fani serii nie zobaczyli zbyt wiele zdjęć z planu, plakatów czy zwiastunów, jednak im bliżej premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu, tym więcej materiałów dociera do miłośników adaptacji książek George'a R.R. Martina.

Ostatni sezon “Gry o Tron”. HBO publikuje nowe nowe zwiastuny

Najnowsze zwiastuny zostały opublikowane wczoraj. Choć znajdziemy w nich sceny, które widzieliśmy w poprzednich trailerach, pojawiło się także kilka nowych ujęć. Nowe zwiastuny sugerują m.in. że w Westeros znów istotne będą smoki, które wywołują podziw u niejednego bohatera “Gry o Tron”. Zwiastun zatytułowany “Together” pokazuje także Tyriona Lannistera, który przekonuje kogoś, że bohaterowie mogą walczyć razem lub zginąć. Warto zwrócić jednak uwagę także na to, czego w trailerach nie ma - Inni i Nocny Król to postaci, o których najnowsze zwiastuny ciągle milczą.

 
 


W Polsce 8. sezon „Gry o tron” zadebiutuje na HBO już 15 kwietnia o godzinie 3:00. Ostatni sezon historii Westeros będzie się składał z sześciu odcinków.

Wszystko, co wiemy o finałowym sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: