america's got talent

 • Publiczność wybuczała... kurę. Chwilę później zwierzę zagrało patriotyczną pieśń

  Publiczność wybuczała... kurę. Chwilę później zwierzę zagrało patriotyczną pieśń

  Swoich sił w programach telewizyjnych próbują nie tylko ludzie. Nierzadko właściciele zgłaszają do nich swojego utalentowanego pupila. Do wytresowanych psów, kotów czy papug publiczność zdążyła się już przyzwyczaić, ale nikt się nie spodziewał, że muzycznie uzdolniona może być też kura. Zwierzę zagrało na pianinie kilka taktów patriotycznej pieśni.

  Iga Gromska
 • 8-latka czaruje jak Hermiona. Jurorzy: 'To Harry Potter w prawdziwym życiu'

  8-latka czaruje jak Hermiona. Jurorzy: "To Harry Potter w prawdziwym życiu"

  Issy Simpson została okrzyknięta "prawdziwą Hermioną" po tym, jak mając zaledwie osiem lat zaprezentowała publiczności wyjątkowe magiczne sztuczki. Miłością do magii zaraził ją dziadek, który również był iluzjonistą. Po występie w "Mam Talent" do dziewczynki odezwał się odtwórca roli Harry'ego Pottera i reprezentująca go firma. Otworzyła też własną szkołę iluzji.

  Iga Gromska
 • 9-latka chciała być jak Celine Dion. Jej rodzice nazwali swoje córki na cześć piosenkarki

  9-latka chciała być jak Celine Dion. Jej rodzice nazwali swoje córki na cześć piosenkarki

  9-letnia uczestniczka "Mam Talent" postawiła na wyjątkowo dojrzały repertuar i postanowiła zmierzyć się z klasycznym utworem Celine Dion. Rozczuleni jurorzy, których dziewczynka zachwyciła od chwili wejścia na scenę nie kryli zaskoczenia, gdy dziewczynka poradziła sobie z najtrudniejszym fragmentem. Chwilę wcześniej rozbrajająco spojrzała na kibicujących jej rodziców.

  Iga Gromska
Więcej o:

america's got talent