american idol

 • 'Idol'. Katy Perry popłakała się podczas występu 18-latka. 'Masz po prostu dar od Boga'
 • Zwycięzca 'Idola' popłakał się w trakcie śpiewania. James Blunt zmienił wtedy dla niego tekst

  Zwycięzca "Idola" popłakał się w trakcie śpiewania. James Blunt zmienił wtedy dla niego tekst

  W trakcie finału 21. edycji "Idola" Iam Tongi wystąpił u boku Jamesa Blunta - razem zaśpiewali piosenkę "Monsters". Utwór ma szczególne znaczenie dla obu wykonawców. I powiedzieć, że wyszło bardzo emocjonalnie, to nic nie powiedzieć. Łzami zalał się finalista, Katy Perry i zebrana w studiu publiczność. Choć Bluntowi także drżał głos, udzielił wsparcia młodemu wykonawcy - wręcz zmienił tekst własnej piosenki.

  Justyna Bryczkowska
 • Amerykanie pokochali Polkę, która zachwyca w 'Idolu'. Po ostatnim występie ma wygraną w kieszeni?
 • 'Jest nieziemska'. Polka w kolejnym etapie 'Idola' zahipnotyzowała jurorów i widzów

  "Jest nieziemska". Polka w kolejnym etapie "Idola" zahipnotyzowała jurorów i widzów

  Karolina Baran, którą amerykańscy widzowie znają pod pseudonimem Kaeyra, po raz kolejny urzekła swoim występem publiczność i jurorów. Lionel Richie pod nosem szeptał "WOW", a twarz Katy Perry zastygła w wyrazie uznania dla tego, jak piosenkarka poradziła sobie z trudniejszymi partiami wokalnymi. W komentarzach sypią się pochwały dla wokalistki: "Ma wszystko, czego trzeba: świetny głos, doskonale dobiera repertuar, ma nienaganny styl i oczywiście jest piękną młodą kobietą. Mam nadzieję, że zajdzie daleko", "To jedna z najlepszych uczestniczek" - komentują najnowszy występ widzowie.

  Justyna Bryczkowska
 • Polka idzie jak burza w amerykańskim 'Idolu'. Wcześniej Kaeyra zrezygnowała z szansy, teraz jest gotowa
 • Afera między uczestniczkami 'Idola'. Fani zarzucają sabotaż w rundzie duetów

  Afera między uczestniczkami "Idola". Fani zarzucają sabotaż w rundzie duetów

  21. edycja amerykańskiego "Idola" przynosi kolejne kontrowersje. Widzowie są podzieleni po tym, co zaszło pomiędzy Cariną DeAngelo i Nutsą Buzaladze w rundzie duetów. Uczestniczki ewidentnie nie mogły dojść do porozumienia w trakcie wspólnych prób, a potem DeAngelo wbiła wokalnej partnerce szpilę tuż przed występem przed jurorami. Ostatecznie jedna z nich odpadła, a drugiej zarzuca się sabotaż, choć sprawa nie wydaje się aż tak jednoznaczna.

  Justyna Bryczkowska
 • Kolejne odejście z 'Idola'. Szokującą decyzję ogłosiła córka muzyka kultowego Eurythmics

  Kolejne odejście z "Idola". Szokującą decyzję ogłosiła córka muzyka kultowego Eurythmics

  Kaya Stewart zrobiła niemałe zamieszanie, kiedy na przesłuchaniu do "Idola" zajwiła się ze swoim tatą -współzałożycielem kultowego zespołu Eurythmics Davem Stewartem. Akompaniował jej na gitarze, kiedy śpiewała ich wspólną kompozycję. Jurorzy jednogłośnie ją przepuścili do następnego etapu. Nim jednak widzowie mieli okazję usłyszeć ją na żywo, Kaya w trakcie odcinka ogłosiła, że rezygnuje z programu. Niedawno na to samo zdecydowała się inna uczestniczka.

  Justyna Bryczkowska
 • Uczestniczka zaśpiewała i uciekła ze sceny. Jurorzy 'Idola' nie wiedzieli, jak zareagować
 • 'American Idol' jest ustawiony? Juror Lionel Richie zabrał głos. 'Wszyscy tak myślą'

  "American Idol" jest ustawiony? Juror Lionel Richie zabrał głos. "Wszyscy tak myślą"

  Choć programy typu talent show cieszą się niesłabnąco wysoką oglądalnością, wiele osób zarzuca im powielanie schematów. Zdaniem telewidzów przypominają współcześnie bardziej seriale niż konkurs, ponieważ są oparte na ustalonym wcześniej scenariuszu. Reakcje jurorów, faworyzowani uczestnicy, a nawet wpadki - czy za tym wszystkim faktycznie stoi reżyser?

  Iga Gromska
 • Jest legendą muzyki i poszedł z córką na jej przesłuchanie do 'Idola'. Jurorzy nie dowierzali, a potem wstali i klaskali

  Jest legendą muzyki i poszedł z córką na jej przesłuchanie do "Idola". Jurorzy nie dowierzali, a potem wstali i klaskali

  22-letnia Kaya Stewart na przesłuchanie do "Idola" przyszła ze swoim tatą - razem napisali i skomponowali piosenkę, którą też zaprezentowali przed jury. Lionel Richie od razu rozpoznał kolegę po fachu, a Katy Perry zrobiła minę pełną niedowierzania. - To mój tata, Dave Stewart. Był w zespole Eurythmics - powiedziała skromnie młoda wokalistka, tak jakby nie mieszkała z jednym z najbardziej docenianych muzyków XX wieku.

  Justyna Bryczkowska
Więcej o:

american idol