anna jantar

 • Jantar kradła Jarockiej kreacje, ona miała ukraść jej męża. Tak naprawdę wyglądała ich relacja

  Jantar kradła Jarockiej kreacje, ona miała ukraść jej męża. Tak naprawdę wyglądała ich relacja

  Obie były gwiazdami tego samego okresu - utalentowane, piękne, z wielkimi oczami i niezwykłą subtelnością. Nic dziwnego, że tak często były ze sobą mylone. Od lat 70. mówiono, że to największe rywalkai, wytykały sobie zdrady, podpatrywały wizerunek sceniczny i wzajemnie zazdrościły sukcesów, choć żadnej niczego nie brakowało. Dopiero po śmierci Jarockiej na światło dzienne wyszły fakty na temat rzeczywistego kształtu ich relacji.

  Iga Gromska
 • Anna Jantar nagrała z Budką Suflera ostatnią w życiu piosenkę. 'Tytuł okazał się niefortunny'

  Anna Jantar nagrała z Budką Suflera ostatnią w życiu piosenkę. "Tytuł okazał się niefortunny"

  Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku. Tego dnia wracała po trzech miesiącach trasy koncertowej w USA, a jej samolot rozbił się niecały kilometr od warszawskiego Okęcia. "Kiedy doszło do tego wypadku, byliśmy w trakcie pracy nad zgraniem, jak się w tamtej chwili okazało, ostatniego zarejestrowanego utworu w jej życiu. Bo zrobiła to na trzy dni przed odlotem do Stanów Zjednoczonych" - opowiadał Romuald Lipko.

  Justyna Bryczkowska
 • Anna Jantar zginęła tragicznie i zbyt młodo. Na lotnisku czekały na nią mama i 4-letnia córka

  Anna Jantar zginęła tragicznie i zbyt młodo. Na lotnisku czekały na nią mama i 4-letnia córka

  14 marca 1980 roku na warszawskim Okęciu na powrót mamy czekała 4-letnia Natalia z babcią. Dziewczynka trzymała w rękach mały bukiet frezji, który miała jej wręczyć. Jednak samolot z Nowego Jorku się spóźniał. W końcu ogłoszono, że nie wyląduje. Ludzie zaczęli przekazywać sobie informacje o wypadku. Jak się później okazało, to była jak dotychczas najgorsza katastrofa w historii polskiego lotnictwa. Samolot Ił-62 rozbił się niecały kilometr od lotniska, a zderzenia nie przeżyła żadna z 88 znajdujących się na pokładzie osób. Jedną z nich była piosenkarka Anna Jantar.

  Justyna Bryczkowska
 • Natalia Kukulska krytykuje nową płytę z piosenkami jej mamy. Radzi: Zignorujcie album
 • Ten występ przejdzie do historii - Natalia Kukulska zaskoczyła w Opolu. Aż brak słów
 • 'Tyle słońca'. Biografia Anny Jantar na 70. rocznicę urodzin artystki

  "Tyle słońca". Biografia Anny Jantar na 70. rocznicę urodzin artystki

  Anna Jantar była nazywana "kobietą ze słońcem w głosie". 10 czerwca 2020 roku obchodziłaby 70. rocznicę urodzin. Jej niezwykły portret nakreślił Marcin Wilk, autor książki "Tyle słońca. Anna Jantar". Biografia, która właśnie dziś ukazuje się w nowym wydaniu, poszerzona o poruszający wstęp Natalii Kukulskiej.

  mat. pras. oprac. mpi
 • Romuald Lipko nie żyje. Współtwórca Budki Suflera i autor wielu polskich hitów chorował na raka
Więcej o:

anna jantar