bestsellery

 • Dlaczego polskie pielęgniarki żyją krócej o 20 lat? Fragment książki 'Jak dożyć setki'

  Dlaczego polskie pielęgniarki żyją krócej o 20 lat? Fragment książki "Jak dożyć setki"

  W dzisiejszych czasach nie jest już sztuką dożyć osiemdziesięciu czy nawet stu lat, ale jak cieszyć się w tym wieku dobrym zdrowiem i jak najlepszą formą? Sposobów na to jest wiele, niektóre wydają się oczywiste, inne - mniej. Julian Sobiech, fizjoterapeuta, dietetyk i autor popularnego bloga jakdozycsetki.pl zebrał je w swojej książce.

  Fragment promocyjny Publio.pl
 • Myślała, że to najgorszy dzień jej pisarskiej kariery. Tego się nie spodziewała, gdy wrzucała zdjęcie pustej sali

  Myślała, że to najgorszy dzień jej pisarskiej kariery. Tego się nie spodziewała, gdy wrzucała zdjęcie pustej sali

  "Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda upadek kariery, to właśnie tak. Płakałam całą drogę do domu" - napisała pod zdjęciem rzędów pustych krzeseł pisarka Suzanne Young. Zrobiła je podczas sobotniego spotkania autorskiego w jednej z amerykańskich księgarni, na które absolutnie nikt nie przyszedł. Odzew na fotografię umieszczoną w sieci okazał się oszałamiający: "Wasze wsparcie jest niesamowite" - pisze autorka.

  Justyna Bryczkowska
 • Książki, które trzeba przeczytać w 2023 r. Spis książek do przeczytania

  Książki, które trzeba przeczytać w 2023 r. Spis książek do przeczytania

  Które książki trzeba przeczytać w 2023 r.? Każdy będzie musiał się poważnie zastanowić, bo rok ma tylko 52 tygodnie, a w każdym z nich na rynku ukazuje się przecież kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt nowych tytułów. Podrzucamy kilka propozycji, które mogą ułatwić ten wybór.

  Marta Korycka
 • 'Przeze mnie Nowy Jork stanął w płomieniach, przeze mnie świat płakał'. Fragment głośnej powieści
 • Bestsellery Empiku 2021. Julia Wieniawa 'lekko tak' zarżnęła piosenkę Varius Manx. Anita Lipnicka musiała tego słuchać z uśmiechem [WYNIKI]

  Bestsellery Empiku 2021. Julia Wieniawa "lekko tak" zarżnęła piosenkę Varius Manx. Anita Lipnicka musiała tego słuchać z uśmiechem [WYNIKI]

  W głosowaniu brali udział wszyscy, którzy robili w ciągu minionego roku zakupy w Empiku: w sklepach stacjonarnych, na stronie internetowej czy za pomocą aplikacji. Tym sposobem uzbierało się 50 mln głosów. Na pierwszy ogień poszła muzyka, a zwycięski pochód zaczął się od nagrody dla sanah za płytę "Irenka". Zaraz potem przed kamerami pojawił się Mata, który przedstawił się jako Skute Bobo.

  aj
 • Nowości książkowe 2022 roku. Wybieramy i polecamy tytuły, które warto przeczytać
 • Książki, które trzeba przeczytać w 2022 r. Spis książek do przeczytania

  Książki, które trzeba przeczytać w 2022 r. Spis książek do przeczytania

  Które książki trzeba przeczytać w 2022 r.? To z całą pewnością indywidualna kwestia, w zależności od naszych ulubionych gatunków i tego, co z nowości przeczytaliśmy jeszcze w 2021. A przecież są jeszcze ponadczasowe bestsellery, które niektórzy z nas trzymają na liście "do przeczytania" od lat. Podrzucamy kilka propozycji, które mogą ułatwić ten wybór.

  Kamil Michaluk
 • Święta to czas na czytanie. Zobacz sześć e-booków, które polecamy na zimowe wieczory

  Święta to czas na czytanie. Zobacz sześć e-booków, które polecamy na zimowe wieczory

  Rok 2020 był rokiem e-booków i audiobooków. Pandemia i wiosenny lockdown sprawiły, że wielu czytelników sięgnęło po elektroniczne wydania książek. Niektórzy po raz pierwszy. Księgarnie notowały dwucyfrowe wzrosty. Skoczyła również sprzedaż czytników e-booków. Jeśli jesteście więc w grupie, która przekonała się do e-czytania, albo byliście w niej od dawna, ale przydałaby się Wam inspiracja, na co warto zwrócić uwagę w te święta - służymy radą.

  Redakcja Publio.pl
 • Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Kryminały "królowej" gatunku - Agathy Christie - sprzedały się w liczbie ponad miliarda sztuk. I choć innym autorom daleko do osiągnięcia takiego wyniku, to kryminały należą do najlepiej sprzedających się książek na rynku. Które z nich zasługują na uwagę? Podpowiadamy.

  Eliza Tworek
 • Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Miłość, tęsknota, smutek, łzy, wielkie uczucia i bolesne rozstania - to wszystko znajdziemy w literaturze romantycznej. Romanse, od klasycznej "Rozważnej i romantycznej" Jane Austen, aż do popularnych w ostatnich latach romansów erotycznych, niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Po które książki z tego gatunku warto siegnąć?

  ET
Więcej o:

bestsellery