bestsellery

 • Bestsellery Empiku 2021. Julia Wieniawa 'lekko tak' zarżnęła piosenkę Varius Manx. Anita Lipnicka musiała tego słuchać z uśmiechem [WYNIKI]

  Bestsellery Empiku 2021. Julia Wieniawa "lekko tak" zarżnęła piosenkę Varius Manx. Anita Lipnicka musiała tego słuchać z uśmiechem [WYNIKI]

  W głosowaniu brali udział wszyscy, którzy robili w ciągu minionego roku zakupy w Empiku: w sklepach stacjonarnych, na stronie internetowej czy za pomocą aplikacji. Tym sposobem uzbierało się 50 mln głosów. Na pierwszy ogień poszła muzyka, a zwycięski pochód zaczął się od nagrody dla sanah za płytę "Irenka". Zaraz potem przed kamerami pojawił się Mata, który przedstawił się jako Skute Bobo.

  aj
 • Nowości książkowe 2022 roku. Wybieramy i polecamy tytuły, które warto przeczytać
 • Książki, które trzeba przeczytać w 2022 r. Spis książek do przeczytania

  Książki, które trzeba przeczytać w 2022 r. Spis książek do przeczytania

  Które książki trzeba przeczytać w 2022 r.? To z całą pewnością indywidualna kwestia, w zależności od naszych ulubionych gatunków i tego, co z nowości przeczytaliśmy jeszcze w 2021. A przecież są jeszcze ponadczasowe bestsellery, które niektórzy z nas trzymają na liście "do przeczytania" od lat. Podrzucamy kilka propozycji, które mogą ułatwić ten wybór.

  Kamil Michaluk
 • Święta to czas na czytanie. Zobacz sześć e-booków, które polecamy na zimowe wieczory

  Święta to czas na czytanie. Zobacz sześć e-booków, które polecamy na zimowe wieczory

  Rok 2020 był rokiem e-booków i audiobooków. Pandemia i wiosenny lockdown sprawiły, że wielu czytelników sięgnęło po elektroniczne wydania książek. Niektórzy po raz pierwszy. Księgarnie notowały dwucyfrowe wzrosty. Skoczyła również sprzedaż czytników e-booków. Jeśli jesteście więc w grupie, która przekonała się do e-czytania, albo byliście w niej od dawna, ale przydałaby się Wam inspiracja, na co warto zwrócić uwagę w te święta - służymy radą.

  Redakcja Publio.pl
 • Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Kryminały "królowej" gatunku - Agathy Christie - sprzedały się w liczbie ponad miliarda sztuk. I choć innym autorom daleko do osiągnięcia takiego wyniku, to kryminały należą do najlepiej sprzedających się książek na rynku. Które z nich zasługują na uwagę? Podpowiadamy.

  Eliza Tworek
 • Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Miłość, tęsknota, smutek, łzy, wielkie uczucia i bolesne rozstania - to wszystko znajdziemy w literaturze romantycznej. Romanse, od klasycznej "Rozważnej i romantycznej" Jane Austen, aż do popularnych w ostatnich latach romansów erotycznych, niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Po które książki z tego gatunku warto siegnąć?

  ET
 • Wybraliście najlepsze ebooki 2018 roku

  Wybraliście najlepsze ebooki 2018 roku

  Jak zawsze, na początku stycznia czytelnicy mogli zagłosować w "Gali Publio" na najciekawsze tytuły i najlepszych autorów poprzedniego roku. Wybrali również Wydawcę 2018 r. Sprawdźcie, które książki zyskały ich największe uznanie.

  red.
 • Kryminalne bestsellery 2018! 12 najpopularniejszych książek z ubiegłego roku
 • TOP 5: najpopularniejsze książki kucharskie! Bestsellery idealne na prezent
 • TOP 15 - najpopularniejsze książki tygodnia, które teraz kupicie taniej
Więcej o:

bestsellery