black adam

 • Było porzucać Geralta? Filmowa przyszłość Henry'ego Cavilla nie taka pewna

  Było porzucać Geralta? Filmowa przyszłość Henry'ego Cavilla nie taka pewna

  Określa się go jako jednego z najlepszych aktorów Hollywood ostatnich lat. Jednak zdaje się, że jego dobra passa może się wkrótce skonczyć. Henry Cavill po rezygnacji z roli Geralta z Rivii w serialu "Wiedźmin", miał powrócić do wcielania się w postać Supermana. Jednak po niezbyt dobrym wyniku finansowym "Black Adama" nie jest pewne, czy to wciąż aktualne.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • W 'Black Adam' miała być jeszcze jedna scena po napisach. Wycięto ją

  W "Black Adam" miała być jeszcze jedna scena po napisach. Wycięto ją

  Ekranizacja komiksu pt. "Black Adam" to jeden z najchętniej oglądanych filmów w Polsce ostatnich kilkunastu dni. W produkcji znajduje się scena, która pojawia się dopiero po napisach końcowych i jest szeroko komentowana w sieci. Okazuje się, że była też gotowa druga scena, z której ostatecznie zrezygnowano. Co przedstawiała?

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Temu filmowi nie wróżono sukcesu w Polsce. Stał się hitem ostatniego weekendu w kinach
 • Wiedźmin nowym Supermanem. Henry Cavill potwierdza powrót mimo sporów z Warnerem

  Wiedźmin nowym Supermanem. Henry Cavill potwierdza powrót mimo sporów z Warnerem

  Brytyjski aktor debiutował w roli Supermana w 2013 roku w filmie Zacka Snydera, "Człowiek ze Stali". Od czasu "Ligi Sprawiedliwości" sprzed pięciu lat fani nie zobaczyli go jednak w słynnym superbohaterskim kostiumie. Nowy szef Warner Bros. i Dwayne Johnson, u boku którego aktor pojawił się w "Black Adam" przyczynili się do oficjalnego powrotu Cavilla do uniwersum DC.

  Iga Gromska
 • Dwayne Johnson wreszcie dołączył do DC. A z nowym filmem wracają twórcy 'Testosteronu' i 'Lejdis' [REPERTUAR HELIOSA]

  Dwayne Johnson wreszcie dołączył do DC. A z nowym filmem wracają twórcy "Testosteronu" i "Lejdis" [REPERTUAR HELIOSA]

  Filmy, które sieć przygotowała w nadchodzącym tygodniu to mocne pozycje, które śmiało mogą konkurować z zeszłotygodniowymi premierami. Dla jednych będzie to nieziemska przygoda z superbohaterem Uniwersum DC, a dla innych - odważna polska komedia twórców hitów "Testosteron" i "Lejdis". Nie zabraknie także emocji, które zapewni finałowy odcinek serialu HBO "Ród smoka".

  Marta Korycka
Więcej o:

black adam