bridgertonowie

 • Netflix. Regé-Jean Page nie powróci w drugim sezonie 'Bridgertonów'

  Netflix. Regé-Jean Page nie powróci w drugim sezonie "Bridgertonów"

  Regé-Jean Page podbił serca widzów, wcielając się w rolę Simona Basseta, księcia Hastings. Okazuje się jednak, że jego postać nie powróci w drugim sezonie serialu Netfliksa. Było to jednak przewidziane przez twórców od początku - każdy sezon serii ma dotyczyć bowiem innego z członków rodzeństwa.

  kamlik
 • Jury Złotych Globów rozszerza skład, ale są nowe oskarżenia. 'Pożar wybuchł przez ich ignorancję'

  Jury Złotych Globów rozszerza skład, ale są nowe oskarżenia. "Pożar wybuchł przez ich ignorancję"

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA), które przyznaje Złote Globy, zapowiedziało rozszerzenie swojego składu do stu osób, z czego 13 proc. stanowić mają czarnoskórzy dziennikarze. Pojawiły się jednak kolejne zarzuty wobec HFPA - miało odmawiać promocji produkcji, w których w głównej obsadzie byli głównie czarnoskórzy aktorzy.

  oprac. Marta Korycka
 • Netflix i jego biblioteka. Te produkcje oryginalne na podstawie książek to prawdziwe hity

  Netflix i jego biblioteka. Te produkcje oryginalne na podstawie książek to prawdziwe hity

  Netflix nieustannie poszukuje interesujących historii, by móc rozbudowywać swoją bibliotekę filmów i seriali - źródłem inspiracji często jest literatura. W ostatnich miesiącach użytkownicy Netfliksa z całego świata pokochali seriale, które bazują właśnie na książkach. Ich popularność wpłynęła także na zainteresowanie samymi tekstami źródłowymi, które po wielu latach od swoich premier ponownie trafiły na listy bestsellerów. Sprawdźcie, o jakich pozycjach mowa.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
Więcej o:

bridgertonowie