bridgertonowie

 • Jakie filmy i seriale zdobyły uwagę internautów? Najczęściej wyszukiwane hasła Google 2021
 • 'Bridgertonowie'. Gwiazda serialu - Phoebe Dynevor szczerze o cenie sławy i równowadze psychicznej

  "Bridgertonowie". Gwiazda serialu - Phoebe Dynevor szczerze o cenie sławy i równowadze psychicznej

  26-letnia Phoebe Dynevor nie spodziewała się sławy, jaką przyniósł jej serial "Bridgertonowie". W wywiadzie dla magazynu "Harper's Bazaar" wspomina o odczuwaniu przez nią strachu oraz chaosu, który ją otacza. Mimo że serial nie był jej aktorskim debiutem, Dynevor nie oczekiwała, że przyniesie jej on taką rozpoznawalność, a co za tym idzie poczucie psychicznego dyskomfortu.

  dard
 • Netflix. Lista najchętniej oglądanych produkcji. 'Bridgertonowie' z rekordem

  Netflix. Lista najchętniej oglądanych produkcji. "Bridgertonowie" z rekordem

  Netflix potwierdził, że seria o losach rodziny Bridgertonów wyprzedziła pod kątem ilości widzów w ciągu pierwszych 28 dni od daty premiery największe hity m.in.: "Wiedźmina", "Stranger Things" i "Gambit królowej". Serial dotarł aż do 41 procent wszystkich abonentów platformy. W kategorii filmowej równych nie ma sobie "Tyler Rake: Ocalenie" z Chrisem Hemsworthem w roli głównej.

  oprac. Marta Wolf
 • 'Bridgertonowie'. Netflix pokazał pierwszą zapowiedź drugiego sezonu
 • Koronawirus na planie serialu 'Bridgertonowie'. Produkcja wstrzymana po raz drugi

  Koronawirus na planie serialu "Bridgertonowie". Produkcja wstrzymana po raz drugi

  Koronawirus nie odpuszcza i nadal krzyżuje plany m.in. twórców filmowych i serialowych. Deadline podaje, że już po raz drugi w ciągu tygodnia wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu "Bridgertonowie" - tym razem do odwołania. Na razie nie wiadomo, czy zakażona została osoba z obsady, czy z ekipy.

  mpi
 • ''Bridgertonowie'' sezon 2 - jak potoczą się dalsze losy rodziny?
 • Netflix zamawia kolejne odcinki 'Bridgertonów'. Nie skończy się na drugim sezonie

  Netflix zamawia kolejne odcinki "Bridgertonów". Nie skończy się na drugim sezonie

  Netflix podpisując umowę na duże pieniądze z filmą producencką Shondy Rhimes na pewno liczył na sukces. I nie zawiódł się - już "Bridgertonowie", czyli ich pierwszy wspólny serial - okazał się być strzałem w dziesiątkę. Nic dziwnego, że powstanie więcej odcinków - na razie można obejrzeć zaledwie pierwszą serię, a na pewno powstaną jeszcze trzy kolejne.

  oprac. Marta Korycka
 • Netflix. Regé-Jean Page nie powróci w drugim sezonie 'Bridgertonów'

  Netflix. Regé-Jean Page nie powróci w drugim sezonie "Bridgertonów"

  Regé-Jean Page podbił serca widzów, wcielając się w rolę Simona Basseta, księcia Hastings. Okazuje się jednak, że jego postać nie powróci w drugim sezonie serialu Netfliksa. Było to jednak przewidziane przez twórców od początku - każdy sezon serii ma dotyczyć bowiem innego z członków rodzeństwa.

  kamlik
 • Jury Złotych Globów rozszerza skład, ale są nowe oskarżenia. 'Pożar wybuchł przez ich ignorancję'

  Jury Złotych Globów rozszerza skład, ale są nowe oskarżenia. "Pożar wybuchł przez ich ignorancję"

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA), które przyznaje Złote Globy, zapowiedziało rozszerzenie swojego składu do stu osób, z czego 13 proc. stanowić mają czarnoskórzy dziennikarze. Pojawiły się jednak kolejne zarzuty wobec HFPA - miało odmawiać promocji produkcji, w których w głównej obsadzie byli głównie czarnoskórzy aktorzy.

  oprac. Marta Korycka
 • Netflix i jego biblioteka. Te produkcje oryginalne na podstawie książek to prawdziwe hity

  Netflix i jego biblioteka. Te produkcje oryginalne na podstawie książek to prawdziwe hity

  Netflix nieustannie poszukuje interesujących historii, by móc rozbudowywać swoją bibliotekę filmów i seriali - źródłem inspiracji często jest literatura. W ostatnich miesiącach użytkownicy Netfliksa z całego świata pokochali seriale, które bazują właśnie na książkach. Ich popularność wpłynęła także na zainteresowanie samymi tekstami źródłowymi, które po wielu latach od swoich premier ponownie trafiły na listy bestsellerów. Sprawdźcie, o jakich pozycjach mowa.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
Więcej o:

bridgertonowie