bryan cranston

 • Walt i Jesse gotowi do powrotu na ekran? Vince Gilligan: Oglądajcie kolejny odcinek 'Better Call Saul'

  Walt i Jesse gotowi do powrotu na ekran? Vince Gilligan: Oglądajcie kolejny odcinek "Better Call Saul"

  Do zakończenia serialu "Better Call Saul" zostały trzy odcinki. Vince Gilligan, współtwórca uniwersum "Breaking Bad", wyraźnie zasugerował, że w najbliższej odsłonie produkcji widzowie spotkają się ze swoimi dawno niewidzianymi ulubieńcami - z Walterem White'em i Jessem Pinkmanem. - Jeżeli włączycie telewizję w poniedziałkowy wieczór, są szanse, że natkniecie się na tych dwóch - powiedział w piątek reżyser i scenarzysta.

  Maja Piskadło
 • Fani 'Breaking Bad' się doczekali. Mr. White i Jesse Pinkman wracają na ekran

  Fani "Breaking Bad" się doczekali. Mr. White i Jesse Pinkman wracają na ekran

  Tych wieści fani "Breaking Bad" wypatrywali, odkąd rozpoczęła się emisja spin-offu "Better Call Saul" z Bobem Odenkirkiem w roli głównej. Prośby zostały wysłuchane: Peter Gould, współtwórca "Saula", potwierdził, że w ostatnim sezonie serialu Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą jako Walter White i Jesse Pinkman.

  Maja Piskadło
 • Wspólny powrót Cranstona i Paula do 'Breaking Bad'? Aktorzy nieco oszukali fanów

  Wspólny powrót Cranstona i Paula do "Breaking Bad"? Aktorzy nieco oszukali fanów

  Jakiś czas temu gruchnęła wieść, że powstaje film pełnometrażowy na podstawie kultowego serialu "Breaking Bad". Fani spekulowali, czy Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą w niezapomnianych rolach Waltera White'a i Jesse'ego Pinkmana (choć przy tym pierwszym było to nieco nieprawdopodobne). Aktorzy ostatnio rozpoczęli w mediach społecznościowych podejrzaną kampanię. Niestety jednak sprawili fanom spory zawód.

  mpi
Więcej o:

bryan cranston