Catz 'N Dogz

 • Catz 'N Dogz rozgrzewają parkiety od 20 lat! Z tej okazji wypuścili wyjątkową składankę
 • Shakira nawrzucała byłemu i ma hit. Producenci poprosili polski duet o nową wersję

  Shakira nawrzucała byłemu i ma hit. Producenci poprosili polski duet o nową wersję

  O Shakirze niedawno było głośno za sprawą jej viralowej piosenki, w której rozprawia się z byłym partnerem, piłkarzem Gerardem Pique. Utwór w ciągu miesiąca wyświetlono już 320 milionów razy, a teraz swoją wersję prezentuje najsłynniejszy polski duet muzyki elektronicznej na świecie - Catz 'n Dogz. Okazuje się, że o współpracę z chłopakami zabiegała ekipa producenta utworu.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Catz 'n Dogz: Nasze utwory często grają zagraniczne stacje radiowe, ale te polskie do końca nas jeszcze nie odkryły [WYWIAD]

  Catz 'n Dogz: Nasze utwory często grają zagraniczne stacje radiowe, ale te polskie do końca nas jeszcze nie odkryły [WYWIAD]

  - Czasami warto jest coś zmienić, bo emocje w każdym języku są inaczej odbierane. Tym bardziej emocje, które wyrazi się w ojczystym języku bardziej oddziałują na osobę, która robi tę muzykę i na słuchacza - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Vojtek z Catz 'n Dogz. Ich najnowszy album "Punkt", to pierwsza wydana przez nich płyta, która składa się w całości z utworów po polsku. Można na niej usłyszeć głosy m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Kayah, czy Rosalie.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Catz 'n Dogz i Krzysztof Zalewski wypuścili razem 'Chmurę'

  Catz 'n Dogz i Krzysztof Zalewski wypuścili razem "Chmurę"

  W piątek premierę miał najnowszy singiel elektronicznego duetu Catz 'n Dogz. Nazywa się "Chmury" i do zaśpiewania w nim zaprosili Krzysztofa Zalewskiego. Utwór zapowiada wydanie przez chłopaków nowej płyty.

  Bartłomiej Marcinkowski
Więcej o:

Catz 'N Dogz