CSW

 • Luxtorpeda jednak zagra na koncercie w CSW. Zespół znowu pojawił się w rozpisce

  Luxtorpeda jednak zagra na koncercie w CSW. Zespół znowu pojawił się w rozpisce

  14 sierpnia odbędzie się w CSW koncert z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Okazuje się, że nie weźmie w nim udziału węgierski zespół Hungarica, za to ponownie zgodził się na nim zagrać zespół Luxtorpeda. "Zespół ciężko pracuje w studio nad nową płytą, ale w piątek oderwie się od pracy, aby świętować 100 rocznicę jakże ważnego dla nas wszystkich Cudu nad Wisłą w Warszawie" - napisał menadżer Luxtorpedy.

  aj
 • Hungarica odpowiada. Węgierski zespół wydał oświadczenie w sprawie koncertu w CSW

  Hungarica odpowiada. Węgierski zespół wydał oświadczenie w sprawie koncertu w CSW

  Kilka dni temu Luxtorpeda, Kękę oraz Maleo Reggae Rockers poinformowali, że nie wystąpią na sierpniowym koncercie "Wolny Świat" organizowanym przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Wpływ na ich decyzję ma udział w koncercie zespołu Hungarica - reprezentantów węgierskiego rocka, popularnego wśród nacjonalistów. Teraz Węgrzy odpowiadają.

  mko
 • 'Litza' z Luxtorpedy o zamieszaniu wokół koncertu w CSW. 'U podstaw tej awantury leży nasz wyraźny sprzeciw'
 • Hungarica gwiazdą koncertu w CSW. Luxtorpeda i Maleo Reggae Rockers rezygnują

  Hungarica gwiazdą koncertu w CSW. Luxtorpeda i Maleo Reggae Rockers rezygnują

  Zespoły Luxtorpeda oraz Maleo Reggae Rockers nie wystąpią 14 sierpnia na koncercie "Wolny Świat" organizowanym przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w ramach obchodów stulecia zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Informują, że wpływ na ich decyzję ma udział w koncercie zespołu Hungarica - reprezentantów węgierskiego rocka, popularnego wśród nacjonalistów.

  mko
Więcej o:

CSW