czarodziejka z księżyca

 • Netflix pokazał zwiastun nowej "Czarodziejki z Księżyca". "Mam ciarki, już dawno na nic tak nie czekałam"

  Netflix pokazał zwiastun nowej "Czarodziejki z Księżyca". "Mam ciarki, już dawno na nic tak nie czekałam"

  3 czerwca 2021 r. od godziny 9 rano obejrzeć będzie można na Netflix film anime "Pretty Guardian Sailor Moon Eternal. The Movie", który jest pierwszą z dwóch części najnowszej kinowej opowieści o kochanej przez widzów na całym świecie Czarodziejce z Księżyca. Choć do premiery jeszcze trochę zostało, doczekaliśmy się w końcu zwiastuna i licznych grafik z produkcji!

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Nowa "Czarodziejka z księżyca" trafi na Netflix! "A już myślałam, że Polska się nie doczeka"

  Nowa "Czarodziejka z księżyca" trafi na Netflix! "A już myślałam, że Polska się nie doczeka"

  Netflix ogłosił, że już 3 czerwca będzie można obejrzeć najnowszy kinowy film z kultowej serii "Czarodziejka z księżyca". To pierwsza od 25 lat pełnometrażowa produkcja opowiadająca o przygodach uwielbianych przez widzów na całym świecie pięknych wojowniczek "o miłość i sprawiedliwość". "Obejrzę 1000 razy chyba", "Najlepsza bajka mojego dzieciństwa", "Czy to przypadkiem nie jest najlepsza wiadomość, jaką dzisiaj zobaczę?" - piszą ucieszeni widzowie z Polski.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Kultowa "Czarodziejka z Księżyca" będzie dostępna za darmo w sieci. Gdzie oglądać?

  Kultowa "Czarodziejka z Księżyca" będzie dostępna za darmo w sieci. Gdzie oglądać?

  "Czarodziejka z Księżyca" to jeden z najpopularniejszych serialów anime na świecie, który dużą sympatią widzów cieszył się także wśród polskiej widowni w latach 90. Ponieważ w tym roku do kin ma trafić pełnometrażowy film z tej serii, twórcy zdecydowali się udostępnić za darmo w sieci trzy pierwsze sezony animacji.

  aj
 • Kultowa "Czarodziejka z Księżyca" wraca po 24 latach do kina. Zmienili jej wygląd

  Kultowa "Czarodziejka z Księżyca" wraca po 24 latach do kina. Zmienili jej wygląd

  "Czarodziejka z Księżyca" to kultowy serial anime, który opowiadał o grupie nastoletnich wojowniczek walczących "o miłość i sprawiedliwość" z coraz groźniejszymi przeciwnikami, którzy za pomocą czarnej magii chcieli przejąć kontrolę nad światem i ludźmi. W 2020 roku do kin trafi pełnometrażowa produkcja o nowych przygodach Usagi Tsukino i jej towarzyszek.

  jab