cztery wesela i pogrzeb

 • Oscary 2023. Hugh Grant z nietypowym żartem: Wyglądam jak moszna

  Oscary 2023. Hugh Grant z nietypowym żartem: Wyglądam jak moszna

  Andie MacDowell i Hugh Grant wręczyli Oscara za scenografię ekipie "Na Zachodzie bez zmian". Od werdyktu ciekawsze było przemówienie aktora, który brutalnie zażartował ze swojego wyglądu. Zaczął się śmiać, że kiedy stoi obok swojej koleżanki z planu, doskonale widać, dlaczego trzeba używać kremów z filtrem.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Za te filmy kochamy kino. One zrobiły prawdziwą rewolucję

  Za te filmy kochamy kino. One zrobiły prawdziwą rewolucję

  Dobra, na początek zastrzeżenie - wybrałyśmy po pięć filmów każda, przyjmując zasadę, że rewolucja miała dokonać się za naszego życia. Dlatego nie znajdziecie tu ani "Deszczowej piosenki", ani "Łowcy jeleni", ani "Gwiezdnych wojen" czy "Łowcy androidów". I zanim zaczniecie nas krytykować, spróbujcie zrobić swoją własną listę pięciu, ba - niech będzie dziesięciu tytułów, i zobaczymy, czy łatwo wam pójdzie. Nam łatwo nie było, bo filmów, za które kochamy kino, są dziesiątki. Ale nasza lista (na ten moment) wygląda tak.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Wszystkie filmy o Bondzie, Eurowizja Junior, nowa płyta Miley Cyrus, a może Grubsona lub Kasi Popowskiej? Oto nowości tygodnia
 • 'Cztery wesela i pogrzeb' w HBO GO. Od razu 10 odcinków serialu

  "Cztery wesela i pogrzeb" w HBO GO. Od razu 10 odcinków serialu

  Nathalie Emmanuel w roli głównej, Andie MacDowell w gościnnym występie, premiera 1 grudnia w HBO GO - to nowa serialowa komedia romantyczna "Cztery wesela i pogrzeb", nawiązująca do hitu filmowego z lat 90.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Hugh Grant był przekonany, że 'Cztery wesela i pogrzeb' to będzie klapa. 'Chcieliśmy uciec do Peru'

  Hugh Grant był przekonany, że "Cztery wesela i pogrzeb" to będzie klapa. "Chcieliśmy uciec do Peru"

  "Cztery wesela i pogrzeb" to komedia romantyczna, która zyskała status kultowej. To także ten film utorował Hugh Grantowi drogę do międzynarodowej kariery. 9 marca 1994 roku widzowie mogli zobaczyć po raz pierwszy, jak Charles pędzi spóźniony na ślub, klnąc pod niebiosa. Produkcja szybko stała się międzynarodowym przebojem, a naprawdę niewiele brakowało, żeby film w ogóle nie powstał.

  Justyna Bryczkowska, Marta Korycka
 • Kultowe 'Cztery wesela i pogrzeb' wracają jako serial. Mamy zwiastun

  Kultowe "Cztery wesela i pogrzeb" wracają jako serial. Mamy zwiastun

  "Cztery wesela i pogrzeb" to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych lat 90. To ten film utorował Hugh Grantowi drogę do międzynarodowej kariery. Teraz platforma Hulu postanowiła odświeżyć historię i dostosować ją do współczesnych czasów. Rolę główną zagrała gwiazda "Gry o tron" Nathalie Emmanuel.

  jab, syl
 • Hugh Grant uważa, że jest za stary, by grać w komediach romantycznych. Żałuje, że zagrał w aż tylu
 • Będzie serial 'Cztery wesela i pogrzeb'. Pierwszy z 10 odcinków w lipcu
Więcej o:

cztery wesela i pogrzeb