daniel radcliffe

 • Daniel Radcliffe nie boi się aktorskich wyzwań. Jak trzeba, zagra nawet zwłoki

  Daniel Radcliffe nie boi się aktorskich wyzwań. Jak trzeba, zagra nawet zwłoki

  Daniel Radcliffe pracuje przed kamerą od dziecka i nawet kiedy będzie się dwoił i troił, skojarzenia z serią "Harry Potter" w jego przypadku nie opuszczą widzów. Nie zmienia to faktu, że w tym dwojeniu i trojeniu Radcliffe stara się wytyczyć dla siebie ciekawą aktorską ścieżkę i wybiera dość niekonwencjonalne propozycje. Ale kto jak nie on może sobie na to pozwolić?

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Daniel Radcliffe o powrocie do świata 'Harry'ego Pottera': Tej odpowiedzi nikt nie chce słyszeć

  Daniel Radcliffe o powrocie do świata "Harry'ego Pottera": Tej odpowiedzi nikt nie chce słyszeć

  Przy okazji rocznicowego spotkania twórców i obsady filmów z serii "Harry Potter" reżyser Chris Columbus stwierdził, że powrót Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta i Emmy Watson na ekrany kin byłby "czystą rozkoszą". Materiału nie brakuje - nie sfilmowano jeszcze adaptacji sztuki teatralnej "Harry Potter i przeklęte dziecko", która skupia się na losach dzieci głównych bohaterów. Daniel Radcliffe w kwestii swojego ewentualnego występu na razie nie pozostawia jednak złudzeń.

  Maja Piskadło
 • Dopóki nie zobaczyliśmy tego zwiastuna, nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy tego filmu bardzo

  Dopóki nie zobaczyliśmy tego zwiastuna, nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy tego filmu bardzo

  Już sam opis fabuły filmu "Zaginione miasto" obiecywał niezłą zabawę i igranie z konwencjami, podobnie jest z obsadą, w której znaleźli się Sandra Bullock, Daniel Radcliffe i Channig Tatum. Zaczęło się nieźle, ale kiedy na scenie pojawił się napakowany Brad Pitt z rozwianym włosiem i w kamizelce kuloodpornej, mamy już pewność, że nie możemy się doczekać tej premiery. To pewnie będzie nasz nowy ulubiony film - niezależnie od tego czy twórcom uda się spełnić wszystkie obietnice dane w zwiastunie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Harry Potter znów w Hogwarcie. I to w jakim stylu! Twórcom filmu nie udało się jednak uniknąć wpadki
 • Harry Potter wraca po 20 latach. Zobacz pełny zwiastun programu specjalnego [WIDEO]

  Harry Potter wraca po 20 latach. Zobacz pełny zwiastun programu specjalnego [WIDEO]

  HBO Max opublikowało oficjalny zwiastun programu "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przygotowanego z okazji 20-lecia premiery pierwszej filmowej części serii o Harrym Potterze. Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint, a także wielu innych cenionych członków obsady, będą wspólnie wspominać zakulisowe historie i udadzą się w magiczną podróż do świata czarodziejów.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Program specjalny 'Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu' z gwiazdami. Premiera w styczniu w HBO GO

  Program specjalny "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" z gwiazdami. Premiera w styczniu w HBO GO

  Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Jubileuszowy program specjalny przybliży zakulisowe historie, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
Więcej o:

daniel radcliffe

 • Harry Potter przeciwko wojnie

  Znanego z roli Harrego Potera - Daniel Radcliffe zobaczymy w filmie na podstawie powieści ''Na zachodzie bez zmian ''. Radcliffe zagra tam główną rolę 19-letniego narratora, którego oczami będziemy patrzeć na koszmar I wojny światowej. Scenariusz do filmu napisali Ian Stokell oraz Lesley Paterson

 • Harry Potter nago

  Dla nieletnich miłośników serii o Harrym Potterze to raczej niemiła niespodzianka: jeśli Radcliffe rzeczywiście pojawi się w filmie nago, to film będzie przeznaczony tylko dla widzów dorosłych. Czy producenci chcą strzelić sobie samobója ograniczając widownię czy to tylko przedpremierowy chwyt

 • Na planie nowego Pottera [galeria]

  Harry Potter czaruje nas już prawie dziesięć lat, nic zatem dziwnego, że i on ma trochę dość. Na szczęście została do sfilmowania jedynie ostatnia książka o przygodach Harry'ego, czyli "Harry Potter i Insygnia Śmierci ". Zostanie ona podzielona na dwie części. Pierwsza będzie gotowa w 2010, a druga