daniel radcliffe

 • Harry Potter czy Frodo? Daniel Radcliffe w pewnym momencie przestał prostować pomyłki. Nie tylko on
 • Informator z wytwórni donosi: Ruszyły prace nad nowym Harrym Potterem

  Informator z wytwórni donosi: Ruszyły prace nad nowym Harrym Potterem

  "Warner Bros. właśnie sprawdza, jak przenieść na ekran sztukę 'Harry Potter i Przeklęte Dziecko'. Wytwórnia ma na to widoki, od kiedy stało się jasne, że tytuł cieszy się popularnością wśród publiczności" - donosi informator brytyjskiego "The Sun". Ba, ponoć ma powstać nie jeden, a dwa filmy. O ekranizacji przedstawienia plotki krążą od dawna, ale trudno określić, czy da się namówić do udziału w produkcji członków oryginalnej obsady.

  Justyna Bryczkowska
 • Daniel Radcliffe nie poprawia ludzi, kiedy mylą go z filmowym Frodo. Ma konkretny powód

  Daniel Radcliffe nie poprawia ludzi, kiedy mylą go z filmowym Frodo. Ma konkretny powód

  Choć dzieli ich znacząca różnica wieku, a jeden z nich zasłynął z roli hobbita z kłopotliwą biżuterią, a drugi nastoletniego czarodzieja, którego prześladuje psychopata, Elijah Wood i Daniel Radcliffe są ze sobą myleni od lat. Jak sami często podkreślają, to zaczęło się już 20 lat temu i trwa do teraz. Brytyjski aktor już dawno przestał poprawiać ludzi, którzy biorą go za starszego kolegę. Drew Barrymore wyjaśnił dlaczego.

  Justyna Bryczkowska
 • Daniel Radcliffe nie boi się aktorskich wyzwań. Jak trzeba, zagra nawet zwłoki

  Daniel Radcliffe nie boi się aktorskich wyzwań. Jak trzeba, zagra nawet zwłoki

  Daniel Radcliffe pracuje przed kamerą od dziecka i nawet kiedy będzie się dwoił i troił, skojarzenia z serią "Harry Potter" w jego przypadku nie opuszczą widzów. Nie zmienia to faktu, że w tym dwojeniu i trojeniu Radcliffe stara się wytyczyć dla siebie ciekawą aktorską ścieżkę i wybiera dość niekonwencjonalne propozycje. Ale kto jak nie on może sobie na to pozwolić?

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Daniel Radcliffe o powrocie do świata 'Harry'ego Pottera': Tej odpowiedzi nikt nie chce słyszeć

  Daniel Radcliffe o powrocie do świata "Harry'ego Pottera": Tej odpowiedzi nikt nie chce słyszeć

  Przy okazji rocznicowego spotkania twórców i obsady filmów z serii "Harry Potter" reżyser Chris Columbus stwierdził, że powrót Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta i Emmy Watson na ekrany kin byłby "czystą rozkoszą". Materiału nie brakuje - nie sfilmowano jeszcze adaptacji sztuki teatralnej "Harry Potter i przeklęte dziecko", która skupia się na losach dzieci głównych bohaterów. Daniel Radcliffe w kwestii swojego ewentualnego występu na razie nie pozostawia jednak złudzeń.

  Maja Piskadło
 • Dopóki nie zobaczyliśmy tego zwiastuna, nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy tego filmu bardzo

  Dopóki nie zobaczyliśmy tego zwiastuna, nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy tego filmu bardzo

  Już sam opis fabuły filmu "Zaginione miasto" obiecywał niezłą zabawę i igranie z konwencjami, podobnie jest z obsadą, w której znaleźli się Sandra Bullock, Daniel Radcliffe i Channig Tatum. Zaczęło się nieźle, ale kiedy na scenie pojawił się napakowany Brad Pitt z rozwianym włosiem i w kamizelce kuloodpornej, mamy już pewność, że nie możemy się doczekać tej premiery. To pewnie będzie nasz nowy ulubiony film - niezależnie od tego czy twórcom uda się spełnić wszystkie obietnice dane w zwiastunie.

  oprac. Justyna Bryczkowska
 • Harry Potter znów w Hogwarcie. I to w jakim stylu! Twórcom filmu nie udało się jednak uniknąć wpadki
 • Harry Potter wraca po 20 latach. Zobacz pełny zwiastun programu specjalnego [WIDEO]

  Harry Potter wraca po 20 latach. Zobacz pełny zwiastun programu specjalnego [WIDEO]

  HBO Max opublikowało oficjalny zwiastun programu "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przygotowanego z okazji 20-lecia premiery pierwszej filmowej części serii o Harrym Potterze. Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint, a także wielu innych cenionych członków obsady, będą wspólnie wspominać zakulisowe historie i udadzą się w magiczną podróż do świata czarodziejów.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Program specjalny 'Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu' z gwiazdami. Premiera w styczniu w HBO GO

  Program specjalny "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" z gwiazdami. Premiera w styczniu w HBO GO

  Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Jubileuszowy program specjalny przybliży zakulisowe historie, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
Więcej o:

daniel radcliffe