Great September

 • Ponad 100 artystów zagra na festiwalu w Łodzi. Wybrzmi jedna z najważniejszych płyt ostatnich 10 lat
 • Na festiwalu w Łodzi wystąpi ponad 100 wykonawców. Pod główną scenę wejdziecie bez biletu

  Na festiwalu w Łodzi wystąpi ponad 100 wykonawców. Pod główną scenę wejdziecie bez biletu

  Great September wraca do Łodzi. Na festiwalu showcase'owym zaprezentują się zarówno młodzi stażem artyści, o których już wkrótce będzie głośno, jak i nazwiska znajome wszystkim zaangażowanym słuchaczom. W tym roku podczas wydarzenia na kilku scenach wystąpi przeszło stu wykonawców, którzy zaprezentują bogactwo polskiej sceny muzycznej.

  Joanna Chojnacka
 • Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. 'Spotkamy się w sądzie'

  Mocna odpowiedź Rojka na oskarżenia Minty. "Spotkamy się w sądzie"

  W zeszłym tygodniu Łukasz Minta opublikował emocjonalny wpis, w którym oskarżył Artura Rojka i jego żonę o złą współpracę przy festiwalu muzycznym Great September. Znany muzyk kolejny raz odpowiedział na zarzuty, zaczynając od słów: "Nie jestem przyzwyczajony do prowadzenia dyskusji w sposób, w jaki zainicjował ją Łukasz Minta. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji i dalej uważam, że taka dyskusja nie powinna odbywać się publicznie, ale pytacie o konkrety". W dalszej części wpisu bezpośrednio zwraca się do Minty i mówi: "Ale to Ty zrezygnowałeś".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: 'Zostaliśmy z długami'. Jest odpowiedź

  Great September. Łukasz Minta oskarża Artura Rojka i jego żonę: "Zostaliśmy z długami". Jest odpowiedź

  "Zostaliśmy z długami za kampanię promocyjną, koszta osobowe oraz hotele. Od kilku miesięcy próbujemy mailowo rozliczyć nasze wydatki z żoną Artura w celu odzyskania pieniędzy, ale wygląda to niepoważnie. Za naszą pracę oczywiście nikt nie zamierza nam zapłacić" - pisze Łukasz Minta, który razem z Arturem Rojkiem był wymieniany jako pomysłodawca i współorganizator festiwalu Great Semptember. AKTUALIZACJA: Artur Rojek zdecydował się odpowiedzieć Mincie na Facebooku, dołączając do swojej wypowiedzi oficjalne oświadczenie fundacji.

  Marta Korycka
 • Artur Rojek o doborze artystów na Great September: 'Decydował potencjał'. Zobacz relację z Łodzi

  Artur Rojek o doborze artystów na Great September: "Decydował potencjał". Zobacz relację z Łodzi

  - Głównym elementem, który towarzyszył nam przy doborze artystów, jest ich potencjał - mówi Gazeta.pl Artur Rojek, który razem z miastem Łódź zorganizował Great September. Wyjaśnia nam, że potencjał jest czymś, co może przekształcić pozycję artysty, która dzisiaj jest mała, w pozycję, która za chwilę będzie większa. A przy okazji zdradza, z kim z headlinerów nagra(ł?) duet - mamy nadzieję, że nas nie wkręcał, bo to byłoby naprawdę coś!

  Marta Korycka
 • Nieprzypadkowo gospodarzem Great September została Łódź. To nie będą tylko koncerty [POPkultura]
Więcej o:

Great September