iluzjonista

 • Wtargnął na scenę podczas finału magicznej sztuczki. Interweniował neurolog. 'Magia to nie sport kontaktowy'
 • Historia psa-iluzjonisty w 'Mam Talent' wzruszyła jurorów do łez. Cudem uniknął śmerci

  Historia psa-iluzjonisty w "Mam Talent" wzruszyła jurorów do łez. Cudem uniknął śmerci

  Miracle to wyjątkowy uczestnik brytyjskiego "Mam Talent" - nie tylko ze względu na fakt, że jest psem, ale też trudną przeszłość, której zawdzięcza swoje imię. Jego właścicielka poprzez magiczną sztuczkę postanowiła opowiedzieć historię nie tylko o nim, ale też dziewiętnastu innych pupilach, które cudem przeżyły w trudnych warunkach i ocalały dzięki jej pomocy. Nie tylko wzruszyła jurorów, ale też sprawiła, że Simon Cowell zwrócił się do widzów z ważnym apelem.

  Iga Gromska
 • 16-latek z 'Mam Talent' udowodnił, że podróż w czasie istnieje? Pomogła mu Heidi Klum

  16-latek z "Mam Talent" udowodnił, że podróż w czasie istnieje? Pomogła mu Heidi Klum

  16-letni finalista brytyjskiej edycji "Mam Talent" powrócił do programu, by tym razem w Ameryce konkurować z najciekawszymi uczestnikami z całego świata. "All Stars" wymaga najodważniejszych pomysłów, dlatego Jasper Cherry postanowił dokonać niemożliwego - przekonać publiczność, że podróż w czasie jest możliwa. O pomoc poprosił jedną z jurorek.

  Iga Gromska
 • Próbowali uciec z zamkniętej beczki w 'Mam Talent'. Finał? Podpalili scenę

  Próbowali uciec z zamkniętej beczki w "Mam Talent". Finał? Podpalili scenę

  Podczas tegorocznej amerykańskiej edycji "Mam Talent" na casting zgłosili się wyjątkowi uczestnicy. Dwaj iluzjoniści postanowili zaprezentować publiczności swoją najlepszą sztuczkę i wydostać się z żelaznej beczki w zaledwie kilka minut. Pod koniec występu pułapka eksplodowała. Finał zaskoczył wszystkich.

  Iga Gromska
 • 8-latka czaruje jak Hermiona. Jurorzy: 'To Harry Potter w prawdziwym życiu'

  8-latka czaruje jak Hermiona. Jurorzy: "To Harry Potter w prawdziwym życiu"

  Issy Simpson została okrzyknięta "prawdziwą Hermioną" po tym, jak mając zaledwie osiem lat zaprezentowała publiczności wyjątkowe magiczne sztuczki. Miłością do magii zaraził ją dziadek, który również był iluzjonistą. Po występie w "Mam Talent" do dziewczynki odezwał się odtwórca roli Harry'ego Pottera i reprezentująca go firma. Otworzyła też własną szkołę iluzji.

  Iga Gromska
 • Siegfried Fischbacher nie żyje. Był członkiem legendarnego duetu iluzjonistów
Więcej o:

iluzjonista