Jarocin 2015

 • Jarocin Festiwal 2015 startuje za kilka godzin

  Jarocin Festiwal 2015 startuje za kilka godzin

  Pięć scen, których budowa rozpoczęła się tydzień temu. 41 wykonawców, którzy występować będą przez trzy kolejne dni. I nadzieja na mnóstwo emocji. Za kilka godzin rozpocznie się Jarocin Festiwal 2015.

  oprac. mko
 • Jarocin Festiwal 2015 - wybierasz się? To musisz wiedzieć

  Jarocin Festiwal 2015 - wybierasz się? To musisz wiedzieć

  Na jarocińskiej scenie pojawi się w tym roku blisko 40 wykonawców z czterech państw świata. Wśród gwiazd, które zagrają podczas festiwalu, znaleźli się m.in.: Peter Hook z Joy Divison, The Kooks, VooVoo, Lao Che, My Riot, Budzy i Trupia Czaszka, Acid Drinkers, KSU oraz Organek.

  oprac. mko
 • Wybierasz się na Jarocin? Lepiej się pospiesz. Od lipca bilety będą droższe
 • Jurek Owsiak zaprasza na festiwal w... Jarocinie? Tak, zobaczcie sami
 • Jarocin 2015. Pięć scen i prawie 40 wykonawców - wszystko już jest jasne

  Jarocin 2015. Pięć scen i prawie 40 wykonawców - wszystko już jest jasne

  Blisko czterdziestu wykonawców z czterech państw świata na pięciu scenach. Wśród nich Peter Hook z Joy Division, The Kooks, The Rumjacks, Budzy i Trupia Czaszka, Acid Drinkers, My Riot i Lao Che. Poza tym cztery projekty specjalne, które zaprezentują tacy wykonawcy jak: Voo Voo, Big Cyc, Nowe Sytuacje oraz Muchy. Tak w skrócie przedstawia się tegoroczny Jarocin Festiwal. Organizatorzy przedstawili pełny line up imprezy.

  oprac. mko
 • Jarocin Festiwal 2015. Znamy kolejnych wykonawców: legandarny KSU, ORGANEK i Omni mOdO
Więcej o:

Jarocin 2015

 • Komisje wyborcze Jarocin - 2015

  Obwodowa komisja wyborcza nr 1 Gmina: gm. Jarocin Numer obwodu: 1 Adres: Gminny Ośrodek Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Jarocinie 114 37-405, Jarocin Nr okręgu sejm: Okręg Wyborczy Nr 23 Nr okręgu senat: Okręg Wyborczy Nr 54 Głosowanie korespondencyjne: Tak Czy jest przystosowana dla

 • Jarocin 2015. Pięć scen i prawie 40 wykonawców - wszystko już jest jasne

  Wizyta Petera Hooka z Joy Division w Jarocinie (wystąpi w niedzielę, 19 lipca) już teraz budzi bardzo wiele emocji. Trudno się temu dziwić bo dla fanów legendarnej grupy będzie to bardzo sentymentalna podróż. Zespół Joy Division wykształcił się z punkowej grupy Warsaw. Jego refleksyjna twórczość