jeffrey dahmer

 • Mocny nokaut. Najpopularniejszy serial Netfliksa widzowie oglądali sześć razy dłużej niż nr 2

  Mocny nokaut. Najpopularniejszy serial Netfliksa widzowie oglądali sześć razy dłużej niż nr 2

  Głośny i kontrowersyjny serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" absolutnie pochłonął użytkowników Netfliksa. Oparta na prawdziwych wydarzeniach produkcja o wyjątkowo brutalnym seryjnym mordercy z USA od premiery w połowie września przyciąga miliony widzów. Efekt jest taki, że w kolejnym tygodniu projekcji ludzie spędzili sześć razy więcej czasu na oglądaniu tego serialu niż ze znajdującą się na drugim miejscu "Dynastią".

  Justyna Bryczkowska
 • Serial Netfliksa o seryjnym mordercy cały czas na językach. Produkcję skomentował prokurator

  Serial Netfliksa o seryjnym mordercy cały czas na językach. Produkcję skomentował prokurator

  "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" to tytuł, który miał premierę w połowie września i cały czas jest o nim głośno. Tytułowy bohater to homoseksualny seryjny morderca, który w bardzo okrutny sposób obchodził się ze swoimi ofiarami. Jest to serial z gatunku true crime, a więc opowiada o zbrodniach, które wydarzyły się naprawdę. Oprócz krewnych ofiar, pojawiają się kolejne grupy, którym nie podoba się przedstawienie pewnych kwestii w serialu.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Rodziny ofiar Jeffreya Dahmera oburzone serialem Netfliksa o seryjnym mordercy

  Rodziny ofiar Jeffreya Dahmera oburzone serialem Netfliksa o seryjnym mordercy

  W zeszłym tygodniu na Netfliksie pojawił się nowy serial pt. "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Produkcja należy do gatunku true crime, czyli opowiada o prawdziwych wydarzeniach. Po premierze pojawiły się głosy krytyki ze strony rodzin ofiar zamordowanych przez Dahmera.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Nowy serial Netflixa jest tak przerażający, że ludzie googlują, czy rzeczywiście jest oparty na faktach

  Nowy serial Netflixa jest tak przerażający, że ludzie googlują, czy rzeczywiście jest oparty na faktach

  Zabił 17 młodych mężczyzn, gejów, o kolorze skóry innym niż biały. Torturował, zabijał, gwałcił, zjadał szczątki. Części ciała kolekcjonował i trzymał później w lodówce czy w szafie. To historia bohatera nowego serialu Netfliksa. "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" należy do gatunku true crime, czyli opowiada historię, która wydarzyła się naprawdę. Jak dokładnie żył tytułowy bohater?

  Bartłomiej Marcinkowski
Więcej o:

jeffrey dahmer