jessie ware

 • Jessie Ware uwolni twoje kolory teledyskiem do 'Free Yourself'

  Jessie Ware uwolni twoje kolory teledyskiem do "Free Yourself"

  "Uwolnij się!" - woła Jessie Ware w najnowszym singlu. Wyreżyserowany przez Vicky Lawton klip do piosenki "Free Yourself" jest pełen zaraźliwej energii i radości z bycia sobą. Odziana w czerwony jedwab Ware taje na piedestale, aby uwolnić niezwykłe kolory okrytych czarnymi szatami gości.

  Maja Piskadło
 • Jessie Ware powraca z singlem 'Free Yourself'. 'To początek nowej ery'

  Jessie Ware powraca z singlem "Free Yourself". "To początek nowej ery"

  Nadchodzą ekscytujące miesiące dla Jessie Ware! Artystka powraca z nowym singlem, który zapowiada jej piąte wydawnictwo. "Free Yourself" to wprost gotowy na parkiet disco-house'owy hymn z mocną bazą w postaci pianina i teatralnym, a jednocześnie uwodzicielskim śpiewem Jessie. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence Jr. i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price'a.

  Maja Piskadło
 • Open'er Festival 2022 - Dua Lipa i Jessie Ware headlinerkami koncertów. Kto wystąpi w Gdyni?
 • Jessie Ware: Słuchaczom należy się jakiś stopień szacunku. Chcę ich zatrzymać przy sobie [WYWIAD]

  Jessie Ware: Słuchaczom należy się jakiś stopień szacunku. Chcę ich zatrzymać przy sobie [WYWIAD]

  W ostatnim czasie taneczne brzmienia inspirowane funkiem i disco lat 70. czy 80. przeżywają prawdziwy renesans. Przodowniczką pracy w tej dziedzinie wydaje się Dua Lipa, ale śmiało można stwierdzić, że Jessie Ware z płytą "What's Your Pleasure?" odwaliła nawet lepszy kawał przebojowej roboty. Jeszcze kilka lat temu brytyjska wokalistka rozważała zakończenie kariery. - Teraz wyluzowałam. Zaczęłam postrzegać muzykę jako świętą przestrzeń, w którą wkraczam i od razu mogę kreatywnie płynąć - wspomina Ware w rozmowie z Gazeta.pl.

  Maja Piskadło
 • U Jessie Ware impreza się nie kończy. Klip do singla 'Please' uwodzi tanecznością
 • Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

  Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

  Jedna dopiero co podbiła festiwal w Opolu, druga w tym roku wydała płytę, którą rozkochała w sobie pół świata. Teraz możecie zobaczyć ich wirtualne spotkanie. Sanah i Jessie Ware miały do siebie nawzajem kilka pytań - z rozmowy wokalistek dowiecie się m.in., za co Ware najlepiej wspomina Polskę oraz jaki jest jej ulubiony drink, jak również co Sanah chce mieć w swojej garderobie na każdym koncercie.

  Materiały partnera oprac. Maja Piskadło