Krystyna Pawłowicz

 • Pawłowicz krytykuje Micka Jaggera w święta. 'Pan jest osobą wierzącą w Christmas?'

  Pawłowicz krytykuje Micka Jaggera w święta. "Pan jest osobą wierzącą w Christmas?"

  W Boże Narodzenie lider The Rolling Stones postanowił opublikować zdjęcie w otoczeniu prezentów i choinki oraz złożyć fanom świąteczne życzenia. Wiarę muzyka zakwestionowała posłanka Krystyna Pawłowicz, która postanowiła zadać mu kilka osobistych pytań. Zamiast rockowego wokalisty odpowiedzieli jej polscy internauci.

  Iga Gromska
 • Jak brzmią tweety Krystyny Pawłowicz w piosence? Posłuchajcie ich w wykonaniu Pawła Kielera

  Jak brzmią tweety Krystyny Pawłowicz w piosence? Posłuchajcie ich w wykonaniu Pawła Kielera

  Rok temu Paweł Kieler podbił serca internautów filmikiem "Gdyby Wiadomości były piosenką", w którym z uczuciem wyśpiewuje paski z "Wiadomości" TVP. Za nowe źródło inspiracji obrał sobie profil Krystyny Pawłowicz na Twitterze. "Zastanawiałem się, co by pomyślała osoba, która znalazłaby mojego laptopa (...) i zobaczyłaby folder 100 screenów z tweetami Krystyny Pawłowicz" - pisze Kieler w komentarzu do swojej nowej kompozycji.

  mpi
 • 'Śmierci Zygielbojma'. Reżyser skrytykował władze, Gliński i Pawłowicz zabrali głos

  "Śmierci Zygielbojma". Reżyser skrytykował władze, Gliński i Pawłowicz zabrali głos

  "Śmierć Zygielbojma" wchodzi do kin w piątek 5 listopada, ale już jest o filmie głośno, a to wszystko za sprawą przemowy, którą wygłosił reżyser Ryszard Brylski w dniu oficjalnej premiery. W obecności znajdujących się na widowni Piotra Glińskiego, Marcina Zarzeckiego i Krystyny Pawłowicz zarzucił władzy upolitycznianie jego produkcji. Politycy odnieśli się do słów za pośrednictwem social mediów.

  oprac. Marta Wolf
 • Kurski, Pawłowicz i Jakimowicz odpowiedzieli na 'Patoreakcję' Maty

  Kurski, Pawłowicz i Jakimowicz odpowiedzieli na "Patoreakcję" Maty

  Jacek Kurski, Krystyna Pawłowicz oraz Jarosław Jakimowicz odpowiedzieli na zaczepki Maty w jego nowym kawałku "Patoreakcja". Prezes TVP stwierdził, że nie usłyszał jeszcze utworu oraz nie ma zamiaru interesować się "wulgarnymi wynaturzeniami". Aktor i sędzia TK wyrazili natomiast swoją opinię w mediach społecznościowych.

  oprac. Joanna Szwalikowska
 • Pawłowicz recenzuje 'Ucho Prezesa': Te odcinki nie są śmieszne
Więcej o:

Krystyna Pawłowicz