książę harry

 • Mówią, że jest najlepszym polskim lektorem i ma najseksowniejszy głos. 'Chowam nagrody, żeby nie popaść w samouwielbienie'

  Mówią, że jest najlepszym polskim lektorem i ma najseksowniejszy głos. "Chowam nagrody, żeby nie popaść w samouwielbienie"

  O Filipie Kosiorze mówi się, że ma najseksowniejszy lektorski głos w Polsce. Jest na pewno jednym z najczęściej nagradzanych, choć podkreśla: - Chowam nagrody, żeby nie popaść w przesadne samouwielbienie - zaznacza skromnie. My go zapytaliśmy m.in. o to, jak się czuje jako polski głos księcia Harry'ego, jak karałby autorów kiepskich książek, czy często wykorzystuje swoje zdolności, żeby robić żarty znajomym i co najtrudniejszego przyszło mu w lektorskiej karierze czytać. Przeczytał też dla nas hit Shakiry - i to jak! Mili państwo uwierzcie - słuchanie tego wywiadu to będzie czysta przyjemność.

  Justyna Bryczkowska
 • Polska premiera książki księcia Harry'ego. 'Mój ukochany brat, mój prześladowca - jak do tego doszło?'

  Polska premiera książki księcia Harry'ego. "Mój ukochany brat, mój prześladowca - jak do tego doszło?"

  "Willy nie chciał o niczym słyszeć (...) Atmosfera zrobiła się tak gorąca, że tata uniósł ręce. - Dość tego! Stanął pomiędzy nami, patrząc w górę na nasze rozpalone twarze. - Proszę, chłopcy, nie zamieniajcie reszty moich dni w udrękę. Jego głos brzmiał zgrzytliwie, krucho. Jeśli mam być szczery: staro" - opisuje książę Harry spotkanie z bratem księciem Williamem i ojcem, królem Karolem III, po pogrzebie dziadka, księcia Filipa. "Ten drugi" czyli wyczekiwana autobiografia młodszego z synów księżnej Diany trafiła do sprzedaży w polskim tłumaczeniu 22 lutego.

  Justyna Bryczkowska
 • Zagrał Dudleya Dursleya w serii filmów o Harrym Potterze. Dziś 33-letni aktor wygląda zupełnie inaczej
 • Ghostwriter książki księcia Harry'ego w ogniu krytyki. Odniósł się do zarzutów w nietypowy sposób

  Ghostwriter książki księcia Harry'ego w ogniu krytyki. Odniósł się do zarzutów w nietypowy sposób

  "Spare", jak zatytułowana jest książka o życiu Harry'ego, stała się światowym bestsellerem wśród pozycji non-fiction, a o jej treści od dłuższego czasu rozpisują się media. Zredefiniowała także napięte stosunki w rodzinie królewskiej. Za jej sukces i kształt odpowiada jednak nie tylko Harry. Również ghostwriter musi tłumaczyć się z kontrowersyjnej zawartości. Zrobił to w wymowny, ale dość wymijający sposób za pośrednictwem Twittera.

  Iga Gromska
 • Książka Harry'ego. Kiedy w Polsce? Znamy tytuł i datę premiery
 • Nagie randki, wymarzone pogrzeby i sobowtór księcia Harry'ego. Te reality show zdjęto z anteny

  Nagie randki, wymarzone pogrzeby i sobowtór księcia Harry'ego. Te reality show zdjęto z anteny

  Wielu telewidzów lubi odprężać się przy nawet najbardziej niestandardowych programach. Niektóre reality show znacząco przekraczały jednak granice absurdu. Nagie randki, "Najlepszy pogrzeb świata" czy walka o serce sobowtóra księcia Harry'ego to nie wszystko. Oto przegląd produkcji, które zanim zniknęły z antenty, niejednokrotnie szokowały odbiorców.

  Iga Gromska
 • Harry i Meghan o życiu wśród członków rodziny królewskiej. 'Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć'
 • Jest zwiastun dokumentu 'Harry & Meghan'. Netflix poróżni rodzinę królewską?

  Jest zwiastun dokumentu "Harry & Meghan". Netflix poróżni rodzinę królewską?

  Platforma streamingowa opublikowała zwiastun dokumentu o księciu Harrym i jego małżonce Meghan Markle. Wcześniej para zabiegała o dokonanie korekt w wypowiedziach, ze względu na możliwe nieporozumienia wynikające z nieprzychylnych rodzinie królewskiej opinii. Mimo to produkcja wkrótce zadebiutuje na Netfliksie ujawniając niewygodne szczegóły.

  Iga Gromska
 • Przyjaciółka księżnej Diany uderza w twórców 'The Crown'. 'Myślę, że to obrzydliwe i chore'

  Przyjaciółka księżnej Diany uderza w twórców "The Crown". "Myślę, że to obrzydliwe i chore"

  "To okrutni, sadystyczni i nikczemni ludzie. Netflix będzie celowo przypominać Harry'emu i Williamowi najbardziej bolesny okres ich życia. Już niżej nie da się upaść. A do tego przepisują historię po swojemu. Strasznie mnie to denerwuje" - opowiada w najnowszym wywiadzie Simona Simons, która w ostatnich latach życia księżnej Diany miała pozostawać ze zmarłą w bliskich kontaktach. Jest także autorką wydanej w 2005 roku książki "Diana: The Last Word".

  Justyna Bryczkowska
 • 'The Crown'. Są pierwsze zdjęcia Harry'ego i Williama z planu. Ten drugi niesamowicie podobny

  "The Crown". Są pierwsze zdjęcia Harry'ego i Williama z planu. Ten drugi niesamowicie podobny

  Po krótkiej przerwie w realizacji zdjęć do szóstego sezonu "The Crown", spowodowanej chęcią uczczenia pamięci zmarłej królowej Elżbiety II, ruszyły zdjęcia w kurorcie Palma de Mallorca. Zdjęcie, które obiegło sieć, przedstawia księżną Dianę (Elizabeth Dembicki) z Williamem i Harrym. To pierwszy raz, gdy widzimy odtwóców ról książąt na planie.

  Marta Korycka
Więcej o:

książę harry