książki

 • Poradniki urodowe - zadbaj o skórę, włosy i nie tylko

  Poradniki urodowe - zadbaj o skórę, włosy i nie tylko

  Poradniki urodowe to świetny sposób na poszerzenie swojej wiedzy na temat pielęgnacji i dbania o swoje ciało. To także dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto interesuje się tą tematyką. Na które pozycje warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

  M. Wołoszyn
 • Bogatszy od Göringa był tylko sam Hitler. Dzięki pieniądzom Emmy kryła paskudną prawdę o pracy męża. Fragment książki "Żony nazistów"
 • Remigiusz Mróz - najlepsze e-booki mistrza kryminałów

  Remigiusz Mróz - najlepsze e-booki mistrza kryminałów

  Remigiusz Mróz w ciągu zaledwie kilku lat wydał kilkadziesiąt powieści, bijąc kolejne rekordy popularności. "Echo z otchłani" czy "Lot 202", to tylko niektóre z najświeższych propozycji pisarza. Na które książki Mroza warto zwrócić uwagę?

  ET
 • Remigiusz Mróz - najnowsze książki. Jakie kryminały wydał w 2020?

  Remigiusz Mróz - najnowsze książki. Jakie kryminały wydał w 2020?

  Remigiusz Mróz to pisarz, który niewątpliwie odniósł sukces na polskim rynku wydawniczym. Co roku wydaje co najmniej kilka pozycji, a jego ostatnia książka "Ekstradycja" sprzedaje się lepiej, niż "365 dni" Blanki Lipińskiej, które długo były nie do pobicia w rankingu sprzedaży. Jakie książki zdążył już wydać Mróz w 2020 roku?

  M. Wołoszyn
 • Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Dobry kryminał - top 3 książki, od których ciężko się oderwać

  Kryminały "królowej" gatunku - Agathy Christie - sprzedały się w liczbie ponad miliarda sztuk. I choć innym autorom daleko do osiągnięcia takiego wyniku, to kryminały należą do najlepiej sprzedających się książek na rynku. Które z nich zasługują na uwagę? Podpowiadamy.

  Eliza Tworek
 • Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Książki romanse - najpopularniejsze tytuły

  Miłość, tęsknota, smutek, łzy, wielkie uczucia i bolesne rozstania - to wszystko znajdziemy w literaturze romantycznej. Romanse, od klasycznej "Rozważnej i romantycznej" Jane Austen, aż do popularnych w ostatnich latach romansów erotycznych, niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Po które książki z tego gatunku warto siegnąć?

  ET
 • Najciekawsze poradniki - rozwiń swoje pasje i umiejętności

  Najciekawsze poradniki - rozwiń swoje pasje i umiejętności

  Poradnik to książka, która powinna zawierać pewien zakres wiedzy z danej dyscypliny. W ostatnich latach wyraźnie obserwujemy wzrost zainteresowania tematyką rozwoju osobistego, stąd także większa popularność poradników o lepszej organizacji czasu, mindfulness czy coachingu. Na jakie inne poradniki warto zwrócić uwagę?

  ET
 • Galopujący Major wydaje powieść: Pisałem o przyszłości i nagle to, co wymyślałem, zaczęło się dziać w realu [WYWIAD]
 • Fantastyka. Top 10 książek dla fanów magii i smoków

  Fantastyka. Top 10 książek dla fanów magii i smoków

  Książka z kategorii fantastyka to jedna z tych propozycji, która jest dobra zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Wprowadza nas do krainy magicznych zaklęć, elfów, skrzatów i świata, o którym marzyliśmy w dzieciństwie.

  Eliza Tworek
 • Biografie gwiazd, artystów, sportowców - top 10 książek biograficznych

  Biografie gwiazd, artystów, sportowców - top 10 książek biograficznych

  Książki biograficzne - dlaczego tak bardzo lubimy je czytać? Jest to niepowtarzalna okazja, by zajrzeć za kulisy i przyjrzeć się z bliska prywatnemu życiu ważnych dla świata osób. Możemy sprawdzić, czy borykali się z podobnymi problemami jak my, co ich motywowało do pracy i dzięki czemu odnieśli sukces.

  AR