książki

 • Filmy i książki na długie jesienne wieczory

  Filmy i książki na długie jesienne wieczory

  Jesienią, kiedy szybko zapada zmrok, wieczory najczęściej spędzany w domowym zaciszu. Siadamy na kanapie z kubkiem gorącej herbaty, przykrywamy się kocem i liczymy na dawkę emocji przed telewizorem. Jeśli wśród propozycji stacji telewizyjnych nie znajdziecie nic godnego uwagi, przychodzimy wam z pomocą i ciekawymi propozycjami - również tymi książkowymi - na chwile relaksu.

  KJ-Ż
 • Nie tylko dla geeków - gadżety z kultowych filmów, książek i gier

  Nie tylko dla geeków - gadżety z kultowych filmów, książek i gier

  Gadżety z filmów, ksiżek a nawet gier komputerowych są coraz chętniej wybierane nie tylko przez największych pasjonatów. Pozwalają pokazać nasze zainteresowania i nadać bardziej osobistego charakteru pomieszczeniu czy naszej garderobie. Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych gadżetów nawiązujących do kultowych tytułów.

  KS
 • Książkowe nowości na koniec lata!

  Książkowe nowości na koniec lata!

  Początek września będzie stał pod znakiem literatury faktu i emocjonujących historii. Jak to się stało, że Donald Trump został prezydentem? Dlaczego to właśnie Mirosław Hermaszewski był jedynym Polakiem w kosmosie? Jak podsumowuje swoje życie zdobywca 14 ośmiotysięczników? O tym wszystkim przeczytacie w nowych książkach Wydawnictwa Agora.

  red
 • Bestsellery 2018 roku! Nie czytaliście? Pora nadrobić zaległości
 • Co czytać w wakacje? Polecamy gorące kryminały na upalne lato
 • Książkowy outlet! Kryminały najbardziej znanych pisarzy już za 8 zł
 • 9 książek o urządzaniu wnętrz, które cię zainspirują

  9 książek o urządzaniu wnętrz, które cię zainspirują

  Urządzanie mieszkania to nie lada sztuka. Aranżacja wnętrza wymaga nie tylko kreatywności i sprecyzowanego pomysłu, ale także wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności łączenia kolorów i stylów. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele poradników stworzonych przez ekspertów, w których znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym stworzysz wymarzone wnętrze.

  AT
 • 3 najsłynniejszych detektywów wszech czasów! Bohaterowie kultowych kryminałów
 • Kryminalne nowości na lato, czyli 6 książek, które muszą znaleźć się w twojej biblioteczce przed wakacjami