• Ilu ludzi zabił John Wick w trzech pierwszych filmach? Średnio ktoś ginie co minutę

  Ilu ludzi zabił John Wick w trzech pierwszych filmach? Średnio ktoś ginie co minutę

  "Keanu nie uznaje półśrodków - zawsze idzie na całość i daje z siebie wszystko. Niezależnie od tego, czego się od niego wymaga, dla Keanu nie ma rzeczy niemożliwych" - opowiadał jeszcze przed premierą trzeciej części filmowej serii o Johnie Wicku reżyser Chad Stahelski. Należy przyznać, że on i Keanu Reeves ekranowe sceny walki wnieśli na niespotykany wcześniej poziom złożoności. John Wick eliminuje licznych przeciwników całymi seriami i bez wytchnienia - łączna liczba jego ofiar śmiertelnych z pierwszych części cyklu jest zatrważająca.

  Justyna Bryczkowska
 • Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! 'Mustang' jest porywający

  Vito Bambino i sanah znowu to zrobili! "Mustang" jest porywający

  Vito Bambino już po raz trzeci śpiewa razem z sanah. Artyści najwyraźniej bardzo lubią ze sobą współpracować. W 2021 roku zaśpiewali wspólnie "Ale jazz!", a rok później wydali razem piosenkę "Oscar". Obie znalazły się na albumach artystki, a teraz Vito zaprosił ją do współpracy przy utworze "Mustang", który zapowiada jego najnowszy album zatytułowany "Pracownia".

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Wyprzedał trasę w 24 godziny. Jann wyrusza na pierwsze koncerty
 • Był gwiazdą 'Podróży za jeden uśmiech'. Po śmierci córki przeszedł załamanie nerwowe

  Był gwiazdą "Podróży za jeden uśmiech". Po śmierci córki przeszedł załamanie nerwowe

  Gdy zagrał Dudusia w kultowej "Podróży za jeden uśmiech", jego kariera błyskawicznie nabrała tempa. Role w dziecięcych produkcjach zapewniły Filipowi Łobodzińskiemu popularność i sławę. Mimo zawodowego spełnienia, prywatnie nie był szczęśliwy. Śmierć ukochanej córki była dla niego ciosem, a to nie jedyna strata, z jaką przyszło mu się zmierzyć.

  Roksana Pamuła
 • Nowa Ortega podbija Netfliksa. 'Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna'

  Nowa Ortega podbija Netfliksa. "Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna"

  W jednym z największych przebojów Netfliksa "Wednesday" w tytułową postać wciela się Jenna Ortega. Dziewczyna w mgnieniu oka stała się bardzo popularna. Teraz w serialu platformy pojawiła się inna gwiazda o tym samym nazwisku. W hiszpańskim serialu "Na szczycie" główną rolę gra niejaka Asia Ortega, na której punkcie oszaleli widzowie z Półwyspu Iberyjskiego. Aktorka dzięki udziałowi w produkcji Netfliksa teraz także ma szansę zachwycić cały świat.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Świat nie zdążył jej pokochać, ale Polański tak. Załatwił jej rolę nimfomanki, ich wesele przerwała milicja

  Świat nie zdążył jej pokochać, ale Polański tak. Załatwił jej rolę nimfomanki, ich wesele przerwała milicja

  Gdy zagraniczna prasa nazywała ją "polską Bardot" on nadal mówił o niej - "wiejska dziewczyna". Historia miłości Barbary Kwiatkowskiej-Lass i Romana Polańskiego jest pełna romansów i marzeń o podboju branży filmowej. Wyjazd na Zachód zabił jednak nie tylko miłość, ale też karierę aktorki, która w szczytowym momencie udzielała się w filmach włoskich, francuskich czy niemieckich twórców.

  Iga Gromska
 • Zapomniane gry z czasów PRL-u. Od 'numerków' po tysiąca. Tak spędzano wolny czas
 • W 'Emigracji XD' kapusty będzie dużo. 'Potrzebowaliśmy takiej, której można używać do rzucania w aktorów'

  W "Emigracji XD" kapusty będzie dużo. "Potrzebowaliśmy takiej, której można używać do rzucania w aktorów"

  Malcolm XD to zarazem "legenda rodzimego internetu" i "najbardziej nieznany człowiek w Polsce". Nieznany, bo ciągle ukrywa się pod pseudonimem i nie pokazuje twarzy. Ba, nie chce nawet, byśmy znali jego prawdziwy głos. Jego debiutancka książka "Emigracja" z miejsca została bestsellerem i została przerobiona na serial komediowy o takim samym tytule, a kolejne odcinki można oglądać co tydzień na Canal+. O tym, jak się pracowało nad tą produkcją, czego pilnował na planie, dlaczego ciągle pozostaje w ukryciu i czym jest kapusta butaforska, porozmawialiśmy z samym Malcolmem XD.

  Justyna Bryczkowska
 • Mata sprzedaje bluzy za pół tysiąca złotych. Skrytykował go Peja. Riposta brzmi znajomo

  Mata sprzedaje bluzy za pół tysiąca złotych. Skrytykował go Peja. Riposta brzmi znajomo

  Na łamach "Vogue'a" wyznał, że mógłby zostać prezydentem i mimo głosów krytyki otwarcie zabiera głos w mediach w sprawie depenalizacji marihuany. Michał Matczak nie stroni od kontrowersji - ostatnio wzbudzają je ceny limitowanego merchu, którym promuje nową płytę "<33". Głos w sprawie zabrał również Peja. Na ripostę nie trzeba było długo czekać.

  Iga Gromska
 • Po trasie koncertowej udał się z synem na kajakowy spływ. Teraz szukają ich ciał