• Morawiecki zabrał głos ws. afery z youtuberami. 'Spotka was najbardziej dotkliwa kara'

  Morawiecki zabrał głos ws. afery z youtuberami. "Spotka was najbardziej dotkliwa kara"

  Na jaw wychodzą kolejne fakty o niewłaściwych zachowaniach youtuberów, którzy są idolami najmłodszych. Chodzi m.in. o popularnego Stuu, który w przeszłości miał nawiązywać kontakty z nieletnimi dziewczynami i wysyłać im wiadomości o charakterze seksualnym. Głos postanowił zabrać oburzony premier Mateusz Morawiecki, który zapowiada poruszenie nieba i ziemii, aby położyć kres tego typu zdarzeniom.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Grała u boku Bodo, podziwiał ją Kiepura. Robiła makijaż nawet przed zejściem do schronu

  Grała u boku Bodo, podziwiał ją Kiepura. Robiła makijaż nawet przed zejściem do schronu

  Nora Ney była jedną z niewielu polskich aktorek żydowskiego pochodzenia, które zrobiły karierę filmową w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Zagrała m.in. u boku Eugeniusza Bodo, a prasa rozpisywała się o ich rzekomym romansie. Ney roztaczała wokół siebie aurę tajemnicy i przykuwała uwagę oryginalną urodą. W jednym z wywiadów stwierdziła, że "skandal to jej drugie imię".

  Urszula Ziemska
 • Nie żyje były basista zespołu 'Cradle of Filth'. 46-latek zginął w wypadku samochodowym
 • Gwiazdor TVP jest ojczymem posłanki PO. Wypowiedział się o Marszu Miliona Serc
 • Po roli w 'Grze o tron' fani go znienawidzili. Zszokował ich powrotem w 'Sex Education'
 • To ona pokonała Viki Gabor w 'The Voice Kids'. Czym się teraz zajmuje?

  To ona pokonała Viki Gabor w "The Voice Kids". Czym się teraz zajmuje?

  16-letnia Viki Gabor jest już jedną z najsłynniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Grono jej fanów znacznie powiększyło się po występie w "The Voice Kids", jednak - ku zdziwieniu niektórych - to nie ona wygrała program. Pokonała ją 18-letnia AniKa Dąbrowska. Czym się obecnie zajmuje?

  Wiktoria Szydło
 • Wiemy, co dalej z Michałem Adamczykiem. TVP podjęła decyzję

  Wiemy, co dalej z Michałem Adamczykiem. TVP podjęła decyzję

  Po ostatnich doniesieniach medialnych na temat niechlubnej przeszłości Michała Adamczyka, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej przestał pojawiać się na antenie. Oficjalnie jest na urlopie i jak podaje Presserwis, odpoczynek od pracy Adamczyka potrwa jeszcze jakiś czas.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Są ze sobą 20 lat, ale nigdy nie wzięli ślubu. Leszek Lichota spotkał miłość życia w 'Na Wspólnej'

  Są ze sobą 20 lat, ale nigdy nie wzięli ślubu. Leszek Lichota spotkał miłość życia w "Na Wspólnej"

  Leszek Lichota i Ilona Wrońska spotkali się na planie serialu "Na Wspólnej". Ten czas wystarczył, by między tym dwojgiem pojawiło się uczucie tak silne i głębokie, że zdołało przetrwać już 20 lat. Mimo to nigdy nie zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego, podejmując świadomą decyzję o tym, że życie na kocią łapę dużo bardziej im odpowiada.

  Justyna Krakowiak
 • Wziął udział w 'Magii nagości'. Nagranie, gdzie zdradza sekrety produkcji jest hitem sieci

  Wziął udział w "Magii nagości". Nagranie, gdzie zdradza sekrety produkcji jest hitem sieci

  Chociaż o "Magii nagości" w naszym kraju jest obecnie bardzo cicho, to w państwach Europy Zachodniej show jest cały czas na topie. Ostatnio duże zainteresowanie wzbudził jeden z uczestników, który postanowił nagrać filmik, w którym podzielił się wrażeniami z programu zza kulis. Wyznał, w jaki sposób produkcja szuka uczestników oraz stwierdził, że udział w show nauczył go dużego szacunku do ludzkiego ciała.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Są adoptowane, chociaż według dokumentów to biologiczne potomstwo swoich opiekunów. Może być ich nawet 300 tys.

  Są adoptowane, chociaż według dokumentów to biologiczne potomstwo swoich opiekunów. Może być ich nawet 300 tys.

  Chociaż od rodziny lub sąsiadów dowiedzieli się, że zostali adoptowani, w ich dokumentach nie było śladów adopcji, a w aktach urodzenia rodzice adopcyjni figurowali jako biologiczni. Prawnik Enrique Vila Torres nazwał ich hijos falsos (fałszywymi dziećmi), a ich liczbę oszacował na około trzystu tysięcy. Publikujemy fragment książki "Ciałko. Hiszpania kradnie swoje dzieci" Katarzyny Kobylarczyk w przekładzie Katarzyny Marczewskiej, która ukazała się 4 października 2023 roku.

  Marta Korycka