• Więzienie jednak nie dla Michała Wiśniewskiego? Jego prawnik wydał oświadczenie

  Więzienie jednak nie dla Michała Wiśniewskiego? Jego prawnik wydał oświadczenie

  Nieco ponad miesiąc temu zapadł wyrok w procesie Michała Wiśniewskiego oskarżonego w sprawie SKOK-u Wołomin. Artysta miał "doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości". Tłumaczył się wówczas, że jest niewinny i wygląda na to, że może mieć rację. Jego prawnik oznajmił, że "wyrok jest nieprawomocny i zostanie od niego złożona apelacja".

  Jakub Góralczuk
 • Kazik odstawia 'trzecią truciznę' w tym roku. Słowa otuchy od fanów

  Kazik odstawia "trzecią truciznę" w tym roku. Słowa otuchy od fanów

  Kazik Staszewski rzuca palenie, o czym postanowił powiadomić na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu. "Drodzy moi, to jest ostatni papieros, jaki palę" - powiedział artysta wyciągając go z paczki i ukazując widzom. Poinformował przy tym, że to "trzecia trucizna", z jaką żegna się w tym roku.

  Jakub Góralczuk
 • Margaret z zarzutem nielegalnego reklamowania alkoholu. Nie przyznaje się do winy

  Margaret z zarzutem nielegalnego reklamowania alkoholu. Nie przyznaje się do winy

  Coraz więcej mówi się o nielegealnym reklamowaniu alkoholu przez gwiazdy. Właśnie do do Sądu Rejonowego w Warszawie trafił akt oskarżenia przeciwko piosenkarce Małgorzacie J., która występuje pod pseudonimem Margaret. Artystka miała za pośrednictwem Instagrama reklamować napoje wysokoprocentowe. Może grozić jej wysoka kara, ale póki co nie przyznaje się do winy.

  Bartłomiej Marcinkowski