• 'Gwiazda Bollywood' wraca do telewizji. Natalia Janoszek z nową szansą od TVN?

  "Gwiazda Bollywood" wraca do telewizji. Natalia Janoszek z nową szansą od TVN?

  Natalia Janoszek dała się poznać widzom dwa razy. Za pierwszym razem twierdziła, że jest polską gwiazdą Bollywood, za drugim zaś okazało się, że jej kariera jest w większości oparta na całkowitym kłamstwie. Janoszek wraca teraz do polskiej telewizji. Będzie uczestniczką nowego programu TVN.

  Magda Walma
 • Restauratorka miażdży 'Kuchenne rewolucje' Magdy Gessler. 'Nic nie wniosły'

  Restauratorka miażdży "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. "Nic nie wniosły"

  "Kuchenne rewolucje" nie zawsze się udają. Tak też było w przypadku łódzkiej restauracji, która przeszła przemianę w 2020 roku. Właścicielka uznała, że pomysły Magdy Gessler nie sprawdziły się w przypadku jej lokalu, dlatego postanowiła usunąć z menu wszystkie dania wprowadzone przez restauratorkę.

  Justyna Krakowiak
 • To Rojek czy Damięcki w 'Furiozie'? Metamorfoza muzyka prawie odciąga uwagę od piosenki

  To Rojek czy Damięcki w "Furiozie"? Metamorfoza muzyka prawie odciąga uwagę od piosenki

  Artur Rojek w zimne grudniowe dni przychodzi do swoich słuchaczy z prezentem w postaci nowej, urzekającej piosenki "Odrobinę więcej" i całkiem zaskakującym teledyskiem w reżyserii Piotra Czyżowskiego. Powiem krótko: takiego Artura Rojka się nie spodziewałam. Jest tu rozbudowana i całkiem groźnie prezentująca się muskulatura, biała koszulka bez rękawów, srebrna bransoleta na nadgarstku, wygolona na łyso głowa.

  Justyna Bryczkowska