• Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun 'Mission: Impossible 7'

  Trudności było wiele, ale w końcu się udało! Jest pierwszy zwiastun "Mission: Impossible 7"

  Nakręcenie najnowszej części "Mission: Impossible" wydawało się przez jakiś czas dosłownie zadaniem nie do wykonania. Na drodze do skończenia prac nad filmem stanęły m.in. pandemia, pożar na planie filmowym i utrata kosztownej scenografii, awantury o zabytkowy most w Polsce i bardzo drogie przerwy w zdjęciach. Ale Tomowi Cruise'owi w końcu się udało. Dostaliśmy właśnie pierwszy zwiastun nowego "Mission: Impossible".

  Justyna Bryczkowska
 • Netflix pokazał finalny zwiastun 'Stranger Things 4'. Już niedługo zobaczymy się po drugiej stronie
 • W 'Top Gun: Maverick' gra syn znanego aktora. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, żeby go rozpoznać

  W "Top Gun: Maverick" gra syn znanego aktora. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, żeby go rozpoznać

  Film "Top Gun: Maverick" światową premierę miał podczas festiwalu filmowego w Cannes, gdzie otrzymał od publiczności trwającą ponad pięć minut owację na stojąco. Po 36 latach spotkamy ponownie kapitana Pete'a "Maverick" Mitchella (Tom Cruise) czy Toma "Icemana" Kazansky'ego (Val Kilmer), a także poznamy nowych bohaterów. W jednego z nich wcielił się Lewis Pullman - nawet gdyby chciał, nie wyparłby się swojego ojca.

  Justyna Bryczkowska
 • Francja już nie kocha Romana Polańskiego. 'Nie chcieli w niego zainwestować nawet jednego euro'

  Francja już nie kocha Romana Polańskiego. "Nie chcieli w niego zainwestować nawet jednego euro"

  Roman Polański pracuje właśnie nad nowym filmem pt. "The Palace". To czarna komedia, której akcja została osadzona w luksusowym hotelu w Szwajcarii. Jeden ze współproducentów zdradził, że bardzo trudno było zorganizować pieniądze na produkcję - reżyser stał się we Francji personą non grata. Niechęć do filmowca jest tak duża, że żaden francuski producent nie chciał zainwestować w projekt.

  Justyna Bryczkowska
 • Serial z Adamczykiem najpopularniejszy na Amazon Prime Video. Aktor dzieli się zdjęciami z planu
 • TVP jednak ma jakieś zasady etyczne i naruszył je Jakimowicz. Napisał za dużo o TVN

  TVP jednak ma jakieś zasady etyczne i naruszył je Jakimowicz. Napisał za dużo o TVN

  Jarosław Jakimowicz poszedł za daleko nawet dla TVP. W odpowiedzi na pisemną skargę Komisja Etyki TVP przeanalizowała pisemne wypowiedzi celebryty w sieci i orzekła, że aktor naruszył zasady etyki dziennikarskiej Telewizji Polskiej. Chodzi o wpis w mediach społecznościowych, w którym nazwał pracowników stacji TVN "szmaciarzami", a także wypowiedź, w której naśmiewał się z choroby żony Tomasza Sekielskiego.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Schowaj się gdzieś, głupia babo, bo cię rozerwie! Nie słyszałaś syreny?'

  "Schowaj się gdzieś, głupia babo, bo cię rozerwie! Nie słyszałaś syreny?"

  Dziadek Magdy zniknął z domu. Wyszedł w środku burzowej nocy i przepadł - dziewczyna klnąc pod nosem, wyrusza na poszukiwania w strugach deszczu. Opieka nad krewnym jest coraz trudniejsza, ale dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, jak wielką tajemnicę skrywa przeszłość jej rodziny.

  Fragment książki
 • Hiszpańskie seriale - przepis na filmową sjestę. Nie tylko 'Dom z papieru'
 • Victoria z zespołu Maneskin zachorowała przed występem u Fallona. Zastąpił ją sam prowadzący

  Victoria z zespołu Maneskin zachorowała przed występem u Fallona. Zastąpił ją sam prowadzący

  W piątkowy wieczór muzycznymi gośćmi w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon" byli członkowie zespołu Maneskin, którzy przywieźli ze sobą najnowszy singiel "Supermodel". Tuż przed występem basistka Victoria De Angelis zachorowała - potrzebne było zastępstwo od zaraz. O pomoc został więc poproszony sam Jimmy Fallon, który podszedł do zadania z należytą powagą.

  Maja Piskadło
 • 'Kilka lat temu zepsuły mi się wszystkie lustra. Zawsze mnie pogrubiały, ale to była już przesada' [FRAGMENT]

  "Kilka lat temu zepsuły mi się wszystkie lustra. Zawsze mnie pogrubiały, ale to była już przesada" [FRAGMENT]

  Długo wydawało się im, że wciąż się świetnie zapowiadają, a prawdziwe życie jeszcze jest przed nimi. Sukcesy, super szczęście, te rzeczy. Teraz okazuje się, że zanim rozwinęły skrzydła, czas je zwinąć. Jak z tym żyć? Jak się starzeć? Z godnością, czy może jednak bez? Odpowiedzi na tak poważne pytania, że można osiwieć, szukają w swoim antyporadniku dwie doskonałe i wielce przy tym dowcipne reporterki: Magdalena Grzebałkowska i Ewa Winnicka, twórczynie podcastu "Jak się starzeć bez godności". W Gazeta.pl prezentujemy przedpremierowy fragment książki, która ukaże się 25 maja nakładem Wydawnictwa Agora.

  Fragment książki