Film

 • Ich raj zginął w płomieniach. Premiera filmu Rona Howarda "Odbudować Paradise" w National Geographic

  Ich raj zginął w płomieniach. Premiera filmu Rona Howarda "Odbudować Paradise" w National Geographic

  Z afiszy Sundance Film Festival 2020 i Millennium Docs Against Gravity na antenę National Geographic - 17 stycznia o godz. 21.00 odbędzie się telewizyjna premiera poruszającego filmu "Odbudować Paradise" w reżyserii Rona Howarda (zdobywcy Oscara za "Piękny umysł"). To niezwykły manifest siły oraz determinacji ofiar największego pożaru w historii Kalifornii. W obliczu katastrofy, która stanowi bolesny dowód destrukcyjnych skutków ocieplenia klimatu, mieszkańcy w niezwykły sposób jednoczą się, by budować swój wspólny dom od zera.

  inf. prasowa, opracowała Maja Piskadło
 • "Malcolm i Marie". Nakręcony w pandemii film Netfliksa skończy z Oscarem? Takie są typy po zwiastunie

  "Malcolm i Marie". Nakręcony w pandemii film Netfliksa skończy z Oscarem? Takie są typy po zwiastunie

  W zeszłym roku pojawiły się pierwsze wieści o tym, że Sam Levinson, który zasłynął z serialu HBO "Euforia", wyreżyserował w trakcie pandemii film z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w głównych i jedynych rolach. Po długim oczekiwaniu pojawił się zwiastun produkcji "Malcolm i Marie", która ukaże się na Netfliksie w lutym. Widzowie już są zachwyceni, a "Variety" wróży nominacje do Oscarów.

  oprac. Maja Piskadło
 • Marion Ramsey nie żyje. Gwiazda "Akademii policyjnej" miała 73 lata

  Marion Ramsey nie żyje. Gwiazda "Akademii policyjnej" miała 73 lata

  Znana z roli w kultowej serii komedii "Akademia policyjna" Marion Ramsey zmarła w swoim domu w Los Angeles. Media donoszą o jej chorobie, jednak przyczyna zgonu nie jest znana. Aktorka pojawiła się także w tak znanych produkcjach jak "MacGyver" czy "Beverly Hills, 90210".

  oprac. Justyna Bryczkowska