Wiadomości kulturalne

 • Był gwiazdą 'Podróży za jeden uśmiech'. Po śmierci córki przeszedł załamanie nerwowe

  Był gwiazdą "Podróży za jeden uśmiech". Po śmierci córki przeszedł załamanie nerwowe

  Gdy zagrał Dudusia w kultowej "Podróży za jeden uśmiech", jego kariera błyskawicznie nabrała tempa. Role w dziecięcych produkcjach zapewniły Filipowi Łobodzińskiemu popularność i sławę. Mimo zawodowego spełnienia, prywatnie nie był szczęśliwy. Śmierć ukochanej córki była dla niego ciosem, a to nie jedyna strata, z jaką przyszło mu się zmierzyć.

  Roksana Pamuła
 • Nowa Ortega podbija Netfliksa. 'Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna'

  Nowa Ortega podbija Netfliksa. "Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna"

  W jednym z największych przebojów Netfliksa "Wednesday" w tytułową postać wciela się Jenna Ortega. Dziewczyna w mgnieniu oka stała się bardzo popularna. Teraz w serialu platformy pojawiła się inna gwiazda o tym samym nazwisku. W hiszpańskim serialu "Na szczycie" główną rolę gra niejaka Asia Ortega, na której punkcie oszaleli widzowie z Półwyspu Iberyjskiego. Aktorka dzięki udziałowi w produkcji Netfliksa teraz także ma szansę zachwycić cały świat.

  Bartłomiej Marcinkowski
 • Świat nie zdążył jej pokochać, ale Polański tak. Załatwił jej rolę nimfomanki, ich wesele przerwała milicja

  Świat nie zdążył jej pokochać, ale Polański tak. Załatwił jej rolę nimfomanki, ich wesele przerwała milicja

  Gdy zagraniczna prasa nazywała ją "polską Bardot" on nadal mówił o niej - "wiejska dziewczyna". Historia miłości Barbary Kwiatkowskiej-Lass i Romana Polańskiego jest pełna romansów i marzeń o podboju branży filmowej. Wyjazd na Zachód zabił jednak nie tylko miłość, ale też karierę aktorki, która w szczytowym momencie udzielała się w filmach włoskich, francuskich czy niemieckich twórców.

  Iga Gromska