Seriale

 • 'Hotel Paradise'. Internauci oburzeni zachowaniem Pawła wobec Łucji: Żenada

  "Hotel Paradise". Internauci oburzeni zachowaniem Pawła wobec Łucji: Żenada

  W 23. odcinku 7. sezonu "Hotelu Paradise" zapanował nowy ład. Singielkami zostały Wiktoria oraz Łucja, która wcześniej była w parze z Pawłem. Uczestnik jako jeden z niewielu nawiązał z nią bliższą relację, a publiczność kibicująca Łucji w końcu odetchnęła z ulgą. Niestety tylko na krótko, ponieważ Paweł podjął decyzję, która nie tylko zszokowała, ale również rozzłościła widzów programu. Tego się nie da oglądać - czytamy pod postem na fanpage'u "Hotelu Paradise".

  Justyna Krakowiak
 • Reżyser 'Znachora': Chodziliśmy na plan z autentyczną frajdą. Żona mnie pytała: Co oni ci tam zrobili?

  Reżyser "Znachora": Chodziliśmy na plan z autentyczną frajdą. Żona mnie pytała: Co oni ci tam zrobili?

  - Kiedy moja żona dowiedziała się, że zabieram się za reżyserię "Znachora", spanikowała. Uznała, że moje stresy i nerwy przynoszone z poprzednich planów filmowych osiągną tym razem - z racji na kaliber projektu - rozmiary apokaliptyczne. W trakcie zdjęć wyznała zaskoczona, że mnie nie poznaje. Zapytała: "Co oni ci tam zrobili? Ty jesteś szczęśliwym człowiekiem!". Rzeczywiście - chyba jak nigdy - do pracy chodziłem z przyjemnością i poczuciem ogromnej frajdy - opowiada w wywiadzie z Gazeta.pl Michał Gazda, reżyser nowego "Znachora".

  Justyna Bryczkowska
 • Nowy 'Squid Game' jeszcze nie wyszedł, a już wiadomo, że to bardzo zły pomysł

  Nowy "Squid Game" jeszcze nie wyszedł, a już wiadomo, że to bardzo zły pomysł

  Netflix postanowił wykorzystać dziką popularność serialu "Squid Game", który nieustająco jest najchętniej oglądalną produkcją w historii platformy. Na kanwie morderczej gry, w której udział brali bohaterowie koreańskiego serialu, przygotowano prawdziwe reality show. Co prawda w programie nikt nie musi walczyć o życie, ale projekt i tak jest co najmniej niepokojący. Trudno się oprzeć wrażeniu, że jego realizacja głęboko kłóci się z przesłaniem oryginału.

  Justyna Bryczkowska