Męskie Granie

 • Męskie Granie 2021. 'I Ciebie też, bardzo' to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

  Dobrze móc to znowu powiedzieć: Męskie Granie powraca! W tym roku trasa sponsorowana przez Żywiec będzie mieć zdwojoną siłę. Podwójne koncerty w czterech miastach dadzą i artystom, i publiczności mnóstwo wrażeń. W centrum wydarzeń: oni - Męskie Granie Orkiestra. W piątki szansę na zaprezentowanie świetnego materiału dostanie ubiegłoroczny skład, czyli król, Igo i Daria Zawiałow, natomiast w soboty pałeczkę przejmuje MGO 2021. Im właśnie poświęcamy nową POPKulturę.

  Marta Korycka, Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Dawid Podsiadło - najpopularniejszy piosenkarz młodego pokolenia i gwiazda MGO!

  Męskie Granie 2021. Dawid Podsiadło - najpopularniejszy piosenkarz młodego pokolenia i gwiazda MGO!

  Męskie Granie 2021 rusza pełną parą! Znamy już wykonawców "I ja Ciebie też, bardzo", czyli tegorocznego hymnu Męskiego Grania. Daria Zawiałow, która śpiewała rok temu "Świt" razem z królem i Igo, wystąpiła w tym roku razem z Vito Bambino i Dawidem Podsiadło. Co warto wiedzieć o Dawidzie, który uznawany jest za jednego z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia?

  Aleksandra Chłapińska
 • Męskie Granie 2021 - skład z Vito Bambino. Kim jest debiutant w MGO?
 • Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Męskie Granie 2021 - jest nowy singiel! W składzie Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino

  Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy Męskie Granie sponsorowanej przez markę Żywiec. 30 czerwca, chwilę po 12.00, fani projektu usłyszeli singiel "I Ciebie też, bardzo" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. W tym roku zespół tworzą Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Do utworu nakręcony został pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie stawia na świeżość. Ci wykonawcy na koncertach zawrócą wam w głowach

  Męskie Granie stawia na świeżość. Ci wykonawcy na koncertach zawrócą wam w głowach

  W tym roku program Męskiego Grania, trasy sponsorowanej przez Żywiec, przewiduje po dwa koncerty w czterech miastach. Udział w wydarzeniu wezmą m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Daria Zawiałow, Vito Bambino i Ralph Kaminski. Publiczność rozgrzeją także artyści, którzy przynajmniej dla części publiczności mogą być nieco zagadkowi, choć koncertują nie od dzisiaj. O kim mowa?

  Maja Piskadło