Męskie Granie

 • Nadszedł "Świt" i w niecałą dobę nabił pół miliona. "Wejście Igora jak petardy w sylwestrową noc"
 • Daria Zawiałow, Król oraz Igo opowiadają o pracy na "Świtem"!

  Daria Zawiałow, Król oraz Igo opowiadają o pracy na "Świtem"!

  Za nami długo wyczekiwana premiera singla promującego tegoroczne Męskie Granie. Chwilę po 19.00 zgromadzeni przed ekranami widzowie zobaczyli teledysk do utworu "Świt", który został już 11 hymnem trasy. Utwór nagrała MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, którą stworzyło trzech młodych i niezwykle charyzmatycznych artystów: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Muzycy pojawili się wczoraj także w prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż, gdzie opowiedzieli o pracy nad singlem.

  Materiał promocyjny
 • Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  W trzecim i ostatnim odcinku Studia Ż z Kasią Nosowską spotkali się członkowie Męskie Granie Orkiestry 2020. "Świt", singiel promujący w tym roku MG, wykonali Daria Zawiałow, Król i Igo. Artyści podzielili się wrażeniami ze współpracy oraz zapowiedzieli wyjątkowy sierpniowy koncert, podczas którego zaprezentują specjalnie przygotowany na tę okazję materiał.

  mpi
 • Męskie Granie 2020. Nowy singiel wjechał na pełnych obrotach. "Świt" grają Igo, Król i Zawiałow
 • Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  2020Premiera singla promującego żywieckie Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. W tym roku, ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, musieli oni czekać wyjątkowo długo, bo aż do 1 lipca. To właśnie tego dnia poznaliśmy skład zespołu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, który stworzyli: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy - "Świt". To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

  Materiał reklamowy
 • Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Męskie Granie specjalizuje się w wysmażaniu co roku pysznych singli, za którymi przepada oddana publiczność. Gdzie leży sekret powstawania tych utworów? Do tej pory nie mieliśmy o tym pojęcia, ale dzięki Studiu Ż słodka tajemnica częściowo wyszła na jaw.

  mpi
 • Męskie Granie 2020. Już dzisiaj premiera nowego singla! Co wiemy?

  Męskie Granie 2020. Już dzisiaj premiera nowego singla! Co wiemy?

  Koncertów w tym roku nie ma, ale za to nie zabraknie dobrej muzyki. Sponsor Męskiego Grania zadbał o to, żebyśmy mieli się przy czym bawić tego lata. Już dziś, 1 lipca, usłyszymy po raz pierwszy świeżutki hymn Męskiego Grania 2020 w wykonaniu nowej Męskie Granie Orkiestry. Podobno skład nieźle nas zaskoczy.

  aj
 • Męskie Granie 2020. Przed premierą 11. hymnu przypominamy wszystkie poprzednie

  Męskie Granie 2020. Przed premierą 11. hymnu przypominamy wszystkie poprzednie

  Męskie Granie to jedna z najważniejszych muzycznych imprez w Polsce. Formuła wpisała się na stałe w kulturalny kalendarz, a w dużej mierze stało się to dzięki corocznym hymnom trasy - "Elektryczny", "Wataha" czy "Początek" to przeboje, które skutecznie przedostały się do głównego nurtu. Nim usłyszymy najnowszy, już jedenasty singiel, warto przypomnieć sobie pozostałe.

  aj
 • Muzyczne dojrzewanie młodych artystów w Męskim Graniu. "Więcej takiej muzyki, a miałby dwa razy więcej słuchaczy"
 • Kto jest najlepszym tekściarzem Męskiego Grania? Wystarczy popatrzeć na komentarze pod piosenkami