Męskie Granie

 • 'Jest to czadowa wersja' - mówił o tym coverze w zeszłym roku Igo. Teraz Męskie Granie wraca na trasę

  "Jest to czadowa wersja" - mówił o tym coverze w zeszłym roku Igo. Teraz Męskie Granie wraca na trasę

  Kto bardziej tęsknił za koncertami - artyści czy fani? Odpowiedź na to pytanie może być trudna, ale jedno jest bezsprzeczne: po miesiącach przerwy i jedni, i drudzy są przeszczęśliwi, że mogą spotkać się na żywo. Męskie Granie rusza w trasę w nowej formule - w tym roku nie jeden, a aż dwa składy Męskie Granie Orkiestra będą rozgrzewać publiczność.

  Marta Korycka
 • Jak lato, to singiel Męskiego Grania. Tych przebojów długo nie zapomnimy

  Jak lato, to singiel Męskiego Grania. Tych przebojów długo nie zapomnimy

  "Ja nie chcę iść pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę..." - wystarczy przeczytać te słowa i melodia sama wpada do głowy. Dzięki artystom stojącym za Męskim Graniem i corocznymi singlami ten projekt to prawdziwa maszyna do tworzenia letnich hitów. Wspominamy te numery, które najbardziej zapadły szerokiej publiczności w pamięć.

  Maja Piskadło
 • Męskie Granie Orkiestra 2020 to 'po prostu bomby'. Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Męskie Granie Orkiestra 2020 to "po prostu bomby". Postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i wracają!

  Po finale 11. edycji Męskiego Grania nie ma wątpliwości, że Daria Zawiałow, Igor Walaszek i Błażej Król zapisali się złotymi zgłoskami w historii tego wydarzenia i w sercach publiczności. Członkowie "odświeżonej" MGO pokazali, że stać ich na wiele - nie tylko muzycznie. Na szczęście w tym roku powracają - po raz pierwszy w historii na trasie pojawią się bowiem aż dwie orkiestry.

  Maja Piskadło
 • Męskie Granie 2021. Bilety w przedsprzedaży wyprzedane, startuje regularna sprzedaż

  Męskie Granie 2021. Bilety w przedsprzedaży wyprzedane, startuje regularna sprzedaż

  "Dziękujemy, jesteście niesamowici!" - piszą organizatorzy Męskiego Grania, informując, że w niespełna półtorej godziny wyprzedały się wszystkie bilety na tegoroczną trasę dostępne w przedsprzedaży. Kto chce posłuchać na żywo Męskie Granie Orkiestra 2020 lub Męskie Granie Orkiestra 2021, może polować na bilety w regularnej sprzedaży, od 22 czerwca od 12:00.

  oprac. Marta Korycka
 • Męskie Granie 2021. Znamy pierwszych artystów

  Męskie Granie 2021. Znamy pierwszych artystów

  Dawid Podsiadło, Brodka, Daria Zawiałow, Vito Bambino i Ralph Kaminski - to tylko część artystów, których będzie można usłyszeć podczas sierpniowych koncertów w ramach Męskiego Grania sponsorowanego przez markę Żywiec. Po raz pierwszy w historii na trasie pojawią się aż dwie orkiestry - Męskie Granie Orkiestra 2020 oraz Męskie Granie Orkiestra 2021, której skład zostanie ujawniony 30 czerwca podczas premiery tegorocznego singla. Przedsprzedaż biletów startuje 21 czerwca o 12.00.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie wraca! Będzie osiem koncertów w nowej formule

  Męskie Granie wraca! Będzie osiem koncertów w nowej formule

  Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca trasa koncertowa Męskie Granie. Projekt sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach. Koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty. Przedsprzedaż biletów została zaplanowana na 21 czerwca, a premiera tegorocznego singla na 30 czerwca.

  inf. prasowa, opracowała Marta Korycka
 • Męskie Granie 2020 od kulis. Chwilę przed kapitalnym koncertem wyciągnęliśmy od Igo tajemnicę
 • Męskie Granie 2020. Nosowska nie tylko z Matą, ale i synem, a co potem? Najlepsze momenty koncertu z Żywca
 • Męskie Granie wybrzmiało w sercu Żywca. Zobacz zdjęcia

  Męskie Granie wybrzmiało w sercu Żywca. Zobacz zdjęcia

  Od 2010 roku trasa Męskie Granie przemierza całą Polskę, dostarczając tysiącom fanów wielu muzycznych wrażeń i artystycznych uniesień. Nie inaczej miało być w tym roku podczas 11 już edycji wydarzenia.

  inf. prasowa, oprac. mko
 • Męskie Granie 2020. Jedyny koncert, bez publiki pod sceną, ale z niesamowitą energią i przesłaniem

  Męskie Granie 2020. Jedyny koncert, bez publiki pod sceną, ale z niesamowitą energią i przesłaniem

  Męskie Granie 2020 - ależ to był koncert! Mimo tego, że w tym roku zabrakło tysięcy ludzi pod sceną, ze sceny biła niesamowita energia. Można było usłyszeć oczywiście "Świt", Nosowska zaśpiewała z Matą (i nie tylko), a Organek i Daria Zawiałow swój duet zapowiedzieli nawiązując do ostatnich wydarzeń z Warszawy. W finale pojawiły się tęczowe flagi.

  Marta Korycka