Męskie Granie

 • POPkultura odc. 44. Męskie Granie i "Świt" dało nam niezwykłego kopa na lato
 • "Muzyka dla ludzi z gustem". Tak fani definiują Męskie Granie. Sprawdziliśmy, co o nim pisali przez ostatnich 10 lat

  "Muzyka dla ludzi z gustem". Tak fani definiują Męskie Granie. Sprawdziliśmy, co o nim pisali przez ostatnich 10 lat

  Męskie Granie działa już 11 lat. W tym czasie dostarczyło 11 różnych hymnów, które mają milionowe odsłuchy choćby tylko na Youtubie. Albumy z muzyką zaprezentowaną podczas kolejnych tras koncertowych sprzedają się jak świeże bułeczki, wiele z nich zyskało status złotych i platynowych płyt. To wydarzenie porusza ludzi, którzy od samego początku projektu szczerze piszą, co o tym wszystkim myślą. I wychodzi z tego ciekawa definicja.

  aj
 • Muzyka to emocje. Męskie Granie daje fanom te najlepsze: "Mam dreszcze za każdym razem, kiedy tego słucham"
 • Błażej Król - kim jest nowy członek Męskiego Grania? [Instagram, Płyty]

  Błażej Król - kim jest nowy członek Męskiego Grania? [Instagram, Płyty]

  Do ekipy Męskiego Grania dołączył Błażej Król. Muzyk, używający swojego nazwiska jako pseudonimu artystycznego, razem z Darią Zawiałow i Igo wykonuje utwór "Świt". Kim jest Król? Jak wyglądała jego muzyczna kariera? Co powinniśmy wiedzieć o nowym członku Orkiestry Męskiego Grania?

  SeR
 • Nadszedł "Świt" i w niecałą dobę nabił pół miliona. "Wejście Igora jak petardy w sylwestrową noc"
 • Daria Zawiałow, Król oraz Igo opowiadają o pracy na "Świtem"!

  Daria Zawiałow, Król oraz Igo opowiadają o pracy na "Świtem"!

  Za nami długo wyczekiwana premiera singla promującego tegoroczne Męskie Granie. Chwilę po 19.00 zgromadzeni przed ekranami widzowie zobaczyli teledysk do utworu "Świt", który został już 11 hymnem trasy. Utwór nagrała MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, którą stworzyło trzech młodych i niezwykle charyzmatycznych artystów: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Muzycy pojawili się wczoraj także w prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż, gdzie opowiedzieli o pracy nad singlem.

  Materiał promocyjny
 • Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  W trzecim i ostatnim odcinku Studia Ż z Kasią Nosowską spotkali się członkowie Męskie Granie Orkiestry 2020. "Świt", singiel promujący w tym roku MG, wykonali Daria Zawiałow, Król i Igo. Artyści podzielili się wrażeniami ze współpracy oraz zapowiedzieli wyjątkowy sierpniowy koncert, podczas którego zaprezentują specjalnie przygotowany na tę okazję materiał.

  mpi
 • Męskie Granie 2020. Nowy singiel wjechał na pełnych obrotach. "Świt" grają Igo, Król i Zawiałow
 • Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  2020Premiera singla promującego żywieckie Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. W tym roku, ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, musieli oni czekać wyjątkowo długo, bo aż do 1 lipca. To właśnie tego dnia poznaliśmy skład zespołu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, który stworzyli: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy - "Świt". To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

  Materiał reklamowy
 • Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Męskie Granie specjalizuje się w wysmażaniu co roku pysznych singli, za którymi przepada oddana publiczność. Gdzie leży sekret powstawania tych utworów? Do tej pory nie mieliśmy o tym pojęcia, ale dzięki Studiu Ż słodka tajemnica częściowo wyszła na jaw.

  mpi