Męskie Granie

 • POPkultura odc. 44. Męskie Granie i 'Świt' dało nam niezwykłego kopa na lato
 • 'Muzyka dla ludzi z gustem'. Tak fani definiują Męskie Granie. Sprawdziliśmy, co o nim pisali przez ostatnich 10 lat

  "Muzyka dla ludzi z gustem". Tak fani definiują Męskie Granie. Sprawdziliśmy, co o nim pisali przez ostatnich 10 lat

  Męskie Granie działa już 11 lat. W tym czasie dostarczyło 11 różnych hymnów, które mają milionowe odsłuchy choćby tylko na Youtubie. Albumy z muzyką zaprezentowaną podczas kolejnych tras koncertowych sprzedają się jak świeże bułeczki, wiele z nich zyskało status złotych i platynowych płyt. To wydarzenie porusza ludzi, którzy od samego początku projektu szczerze piszą, co o tym wszystkim myślą. I wychodzi z tego ciekawa definicja.

  aj
 • Muzyka to emocje. Męskie Granie daje fanom te najlepsze: 'Mam dreszcze za każdym razem, kiedy tego słucham'
 • Błażej Król - kim jest nowy członek Męskiego Grania? [Instagram, Płyty]

  Błażej Król - kim jest nowy członek Męskiego Grania? [Instagram, Płyty]

  Do ekipy Męskiego Grania dołączył Błażej Król. Muzyk, używający swojego nazwiska jako pseudonimu artystycznego, razem z Darią Zawiałow i Igo wykonuje utwór "Świt". Kim jest Król? Jak wyglądała jego muzyczna kariera? Co powinniśmy wiedzieć o nowym członku Orkiestry Męskiego Grania?

  SeR
 • Nadszedł 'Świt' i w niecałą dobę nabił pół miliona. 'Wejście Igora jak petardy w sylwestrową noc'
 • Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  Studio Ż. Daria Zawiałow, Igo i Król dopiero się rozkręcają. Co szykują na sierpień?

  W trzecim i ostatnim odcinku Studia Ż z Kasią Nosowską spotkali się członkowie Męskie Granie Orkiestry 2020. "Świt", singiel promujący w tym roku MG, wykonali Daria Zawiałow, Król i Igo. Artyści podzielili się wrażeniami ze współpracy oraz zapowiedzieli wyjątkowy sierpniowy koncert, podczas którego zaprezentują specjalnie przygotowany na tę okazję materiał.

  mpi
 • Męskie Granie 2020. Nowy singiel wjechał na pełnych obrotach. 'Świt' grają Igo, Król i Zawiałow
 • Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  Daria Zawiałow, Król, Igo - właśnie poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020!

  2020Premiera singla promującego żywieckie Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. W tym roku, ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, musieli oni czekać wyjątkowo długo, bo aż do 1 lipca. To właśnie tego dnia poznaliśmy skład zespołu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020, który stworzyli: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy - "Świt". To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

  Materiał reklamowy
 • Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Jak powstają single Męskie Granie Orkiestry? To ciekawy proces

  Męskie Granie specjalizuje się w wysmażaniu co roku pysznych singli, za którymi przepada oddana publiczność. Gdzie leży sekret powstawania tych utworów? Do tej pory nie mieliśmy o tym pojęcia, ale dzięki Studiu Ż słodka tajemnica częściowo wyszła na jaw.

  mpi
 • Męskie Granie 2020. Już dzisiaj premiera nowego singla! Co wiemy?

  Męskie Granie 2020. Już dzisiaj premiera nowego singla! Co wiemy?

  Koncertów w tym roku nie ma, ale za to nie zabraknie dobrej muzyki. Sponsor Męskiego Grania zadbał o to, żebyśmy mieli się przy czym bawić tego lata. Już dziś, 1 lipca, usłyszymy po raz pierwszy świeżutki hymn Męskiego Grania 2020 w wykonaniu nowej Męskie Granie Orkiestry. Podobno skład nieźle nas zaskoczy.

  aj