Serial Kruk

 • 'Planeta Singli. Osiem historii'. Nowy serial CANAL+ online z polskimi gwiazdami

  "Planeta Singli. Osiem historii". Nowy serial CANAL+ online z polskimi gwiazdami

  Po wielkim sukcesie serii filmowej "Planeta Singli" przyszedł czas na poszerzenie uniwersum tych produkcji w postaci serialowej. "Planeta Singli. Osiem historii" to - jak zresztą wskazuje tytuł - osiem różnych opowieści o miłości zmieszczonych w antologii, której obsadę zasiliła plejada polskich gwiazd.

  Jolbi
 • Polska wersja kultowego THE OFFICE już wkrótce w CANAL+

  Polska wersja kultowego THE OFFICE już wkrótce w CANAL+

  Ruszyły zdjęcia do polskiej wersji jednego z najpopularniejszych seriali wszechczasów. W THE OFFICE PL wystąpią m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Twórcy serialu sprawdzą, jak daleko sięga poczucie humoru Polaków i czy potrafią śmiać się z samych siebie. Premiera serialu już tej jesieni w CANAL+ PREMIUM i w CANAL+ online.

  Materiał promocyjny
 • Jak wygląda Polska z lotu ptaka?

  Jak wygląda Polska z lotu ptaka?

  Któż z nas nie lubi usiąść przy oknie w samolocie i popatrzeć z góry na mijane miasteczka, rzeki czy wsie? Zwykle mamy wtedy dwa pragnienia - by samolot leciał wolno i jak najniżej, a także by ktoś opowiadał nam o tym, co w danej chwili widzimy - jak nazywa się ta rzeczka, co to za miasteczko i jakie są z nim związane ciekawe historie, czy mieszkał tu ktoś znany? I właśnie tak wygląda seria dokumentalnych programów "Polska z góry" w Planete+ i CANAL+ online.

  Materiał promocyjny
 • Podróż przez smaki świata bez wychodzenia z domu

  Podróż przez smaki świata bez wychodzenia z domu

  A gdyby tak móc się przenieść, chociaż na chwilę do tętniącego życiem Wietnamu i spróbować najlepszego ulicznego jedzenia? Zaraz potem dostać na stół prawdziwą paellę skąpaną w hiszpańskim słońcu lub najbardziej wykwintne sery Francji? CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ online zapraszają widzów w kulinarną podróż po całym świecie. Poznacie egzotyczne smaki Azji, śródziemnomorskie dania i nieoczywiste tradycje z odległych zakątków ziemi. Po drodze niejednokrotnie okaże się, że kuchnia to tylko pretekst do dyskusji na temat historii, polityki i realiów życia w tych krajach.

  Materiał promocyjny
 • Pasjonujące życie gwiazd. Te filmy biograficzne warto poznać

  Pasjonujące życie gwiazd. Te filmy biograficzne warto poznać

  O tym, co się dzieje w życiu ulubionych gwiazd, najczęściej dowiadujemy się z mediów. Portale plotkarskie albo informacyjne rozpisują się o nowinkach ze świata znanych i lubianych, ale rzadko zaglądają głębiej. I tu właśnie wkraczają filmowcy, którzy nierzadko przybliżają nam ulubieńców na tyle, że poznajemy ich od zupełnie innej strony. Oto ciekawe biografie gwiazd, które warto obejrzeć.

  Materiał promocyjny
 • Najlepsze seriale Canal+ Original dostępne w serwisie Canal+ online

  Najlepsze seriale Canal+ Original dostępne w serwisie Canal+ online

  W ubiegłym roku CANAL+ Polska świętowało 25-lecie obecności na polskim rynku. Ćwierć wieku to szmat czasu. Przez cały ten czas stacja konsekwentnie i z dużym zaangażowaniem wspiera rozwój polskiej kinematografii, będąc producentem i koproducentem ponad 200 filmów i seriali. Na przestrzeni lat we współpracy z CANAL+ powstało wiele kultowych produkcji, rozpoznawanych i nagradzanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mimo licznych wyróżnień firma nie spoczywa na laurach i sięga po nowe wyzwania, wytrwale kultywując swoje wartości.

  Materiał promocyjny
 • Serwis CANAL+ Online to seriale, filmy, dokumenty, sport, programy na żywo i bajki

  Serwis CANAL+ Online to seriale, filmy, dokumenty, sport, programy na żywo i bajki

  Nowoczesny serwis streamingowy CANAL+ online to dostęp do tysięcy polskich i zagranicznych seriali, filmów, dokumentów, a także sportu, programów na żywo oraz bajek dla najmłodszych. Serwis CANAL+ online jest dostępny w aplikacjach na telewizory i smartfony oraz przez przeglądarkę w modelu subskrypcyjnym, bez umowy.

  Materiał promocyjny
 • Premiera serialu 'Kruk. Czorny woron nie śpi' już 9 lipca

  Premiera serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi" już 9 lipca

  "Kruk. Czorny woron nie śpi" to drugi sezon podlaskiej historii komisarza Adama Kruka. Postaci złożonej, mierzącej się z wewnętrznymi demonami. Kruk (w tej roli znakomity Michał Żurawski) wraca do Białegostoku, gdzie nie tylko prowadzi śledztwo dotyczące mafijnych interesów, ale też poddaje się rytuałom szeptów, które mają uzdrowić jego duszę. Pomaga mu w tym stara Szeptucha. CANAL+ wprowadza widzów w mroczny i pełen emocji świat Kruka już w trailerze serialu.

  inf. prasowa oprac. mko
 • Lipiec w CANAL+ online - serial, dokument, film

  Lipiec w CANAL+ online - serial, dokument, film

  Lipiec to miesiąc premiery nowej oryginalnej produkcji CANAL+ Polska, serialu KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI. Dalsze losy komisarza Adama Kruk widzowie będą mogli śledzić w CANAL+ Premium oraz w serwisie CANAL+ online już od 9 lipca. W lipcu przypadają urodziny Księżnej Diany oraz Robina Williamsa. CANAL+ proponuje z tej okazji dokumenty poświęcone życiu tych dwóch wspaniałych postaci. Jakie jeszcze nowości w lipcu w CANAL+?

  Materiał promocyjny