Jest zapowiedź "After Earth". Will Smith z synem u twórcy "Szóstego zmysłu" [WIDEO]

Jak będą radzić sobie ludzie za 1000 lat, gdy nasza planeta nie będzie się już nadawała do zamieszkania? M. Night Shyamalan i Will Smith pokazują swoją wizję w filmie "After Earth", który wzbudził ogromne zainteresowanie na tegorocznym Comic-Con w San Diego. Machina promocyjna ruszyła.
Co prawda w San Diego nie pojawili się ani reżyser, ani główni aktorzy produkcji, ale mimo wszystko "After Earth" wzbudził zainteresowanie fanów science-fiction. Film ma zadebiutować w kinach w przyszłym roku, ale producenci już myślą nad sposobami zwiększenia zysków - podczas konwentu Comic-Con, na którym spotykają się twórcy i wielbiciele popkultury, zapowiedzieli, że powstanie cykl książek oparty na historii, którą zobaczymy na ekranie. Pokazali fragment treningu Jadena Smitha, który przygotowując się do zagrania swojej roli ćwiczył intensywnie sztuki walki, a także materiał wideo, w którym M. Night Shyamalan mówi, że dla niego produkcja jest swojego rodzaju dokumentem o przyszłości naszej planety. Pojawiła się również zapowiedź filmu - viralowe wideo.

Akcja wspólnego filmu reżysera "Szóstego zmysłu" i Willa Smitha, któremu partneruje jego syn Jaden, rozgrywa się na planecie Nova Prime, zamieszkanej przez ludzi po tym, gdy Ziemia przestała być miejscem zdatnym do życia. Tutaj muszą liczyć się z prawami natury. Will Smith gra jednego z "rangerów" (policjantów/żołnierzy?), który tysiąc lat po tym, jak ludzie musieli opuścić Ziemię, wraca do domu z misji do swojej rodziny. To jednak dopiero początek...

W materiale, który pojawił się w sieci, twórcy cofają się do 1908 roku, gdy niezidentyfikowany obiekt latający uderzył w Ziemię i w ciągu kilkudziesięciu sekund przenoszą się do współczesnych czasów, a później do przyszłości, w której pogoń za rozwojem technologii doprowadziła do katastrofy ekologicznej:Scenarzysta filmu Gary Whitta określił Nova Prime mianem "jurajskiej planety". Nie jest to na pewno żaden "raj". - Wszystko tam może cię zabić - mówi. Powietrze, rośliny i zwierzęta są wrogiem człowieka, ponieważ natura wykształciła mechanizmy obronne, by powstrzymać ludzi przed powrotem na Ziemię. Zdjęcia do filmu powstawały w dżungli, lesie i na pustyni. Premiera "After Earth" jest planowana na lato 2013 roku.

Więcej o:
Komentarze (23)
Jest zapowiedź "After Earth". Will Smith z synem u twórcy "Szóstego zmysłu" [WIDEO]
Zaloguj się
 • draziw

  Oceniono 15 razy 3

  Czyżby jakiś sequel Zdarzenia? Może Osady? A może Ostatniego Władcy Czegoś Tam?

  Twórczość Shyamalan zawsze mnie zaskakuje. Jak myślę sobie że 'o nic gorszego już nie może nakręcić' to ona zaraz wyskakuje z nowym który udowadnia mi w jak wielkim błędzie tkwiłem. Dziwię się tylko Smithowi, bo to jest naprawdę dobry aktor.

 • mb.birch87

  Oceniono 21 razy 15

  Will może nie jest jakimś mega uzdolnionym aktorem ale na pewno jest zajebisty :) Dzień Niepodległości nadal wywołuje u mnie uśmiech na twarzy.

  kinorzeczyznalezionych.blogspot.com/

 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 10 razy 10

  No proszę mamy polski akcent: "young Pole Viktor Radoslav"

 • kitciwoko

  Oceniono 4 razy 4

  Smith to taki nasz Królikowski. Wszędzie wciąga swoją rodzinkę.

 • Gość: Adam

  Oceniono 6 razy 4

  To jakaś reklama facebook'a ?
  Tak wygląda...

 • raf-apj

  Oceniono 8 razy 4

  Plakat filmu to fake, na dowód zdjęcie z filmu "Jestem Legendą" z identyczną pozą Willa Smitha www.imdb.com/media/rm1077319680/tt0480249

 • dodgethis

  Oceniono 4 razy 2

  To nie zapowiedź filmu tylko viral, kochani.

 • Gość: Ną sękju

  0

  Znowu kolczyki? Ną sękju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX