Sin City 2: Damulka warta grzechu - trailer

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z drugiej części filmowego hitu "Sin City". Ale to była tylko zapowiedź, żeby zaostrzyć nam apetyty. Bo nadchodzi kolejna sobotnia noc w Mieście Grzechu. Oto zwiastun "Sin City: Damulka warta grzechu".
Mija prawie 10 lat od premiery pierwszego "Sin City" na podstawie mrocznych komiksów noir Franka Millera. Choć kolejny film z serii planowano nakręcić wcześniej, dopiero w tym roku - 22 sierpnia - będziemy mogli obejrzeć dalsze losy Johna Hartigana (Bruce Willis), Nancy Callahan (Jessica Alba), Gail (Rosario Dawson) i Marva (Mickey Rourke). Do obsady dołączyli femme fatale Ava Lord (Eva Green (możemy ją teraz podziwiać jako Artemizję w "300: Początek imperium") i Johnny hazardzista, który w który wygrał z niewłaściwą osobą (Joseph Gordon-Levitt, znany m.in. z "Don Jona"). Clive'a Owena w roli Dwight McCarthy'ego zastąpił nominowany do Oscara za drugoplanową rolę w "Milku" Josh Brolin.

Firm wyreżyserowali Robert Rodriguez i Frank Miller (autor serii komiksów "Sin City"). W planach jest już produkcja trzeciej części "Miasta Grzechu".


Kadry z filmu "Sin City 2: Damulka warta grzechu", reż. Robert Rodriguez, Frank Miller (2014)

A tu możesz obejrzeć "Sin City. Miasto grzechu" >>

Sin City: Damulka warta grzechu (Sin City: A Dame to Die For)
Kryminał, Thriller, USA 2014
Reżyser: Robert Rodriguez, Frank Miller