Jacy superbohaterowie? Złodzieje, łobuzy i zbiedzy z więzienia. Nadchodzą "Strażnicy Galaktyki" [WIDEO]

Superbohaterowie już nie muszą być idealni. Co więcej, co raz częściej to typy spod ciemnej gwiazdy, które - czasami mimo woli - stają się bohaterami ratującymi wszechświat przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Takie zadanie właśnie stoi przed kosmiczną szajką w "Strażnikach Galaktyki".
Awanturnik i poszukiwacz przygód Peter Quill (Chris Pratt) kradnie tajemniczą kulę, którą chciałby mieć też Ronan (Lee Pace), potężny złoczyńca, zagrażający - wiadomo - wszystkiemu i wszystkim. Postawiony pod ścianą bohater musi sprzymierzyć się z szopem-rewolwerowcem Rocketem (Bradley Cooper), żądnym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista), śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą (Zoe Saldana) i drzewokształtnym humanoidem Grootem (Vin Diesel). Wspólnie ta niedopasowana banda opryszków, w której Quill jest jedynym przedstawicielem gatunku ludzkiego, staje do bitwy przesądzającej o losach galaktyki.

Taka w skrócie jest fabuła "Strażników Galaktyki", najnowszej superprodukcji Marvela. A co o swoich bohaterach mówią aktorzy, którzy zagrali w filmie? Obejrzyjcie wideo:Polska premiera zaplanowana jest na 1 sierpnia tego roku - tego samego dnia, co amerykańska. Producenci już zapowiedzieli sequel i serial telewizyjny.

Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy); Przygodowy, Akcja, Sci-Fi, USA 2014, 122 minuty; Reżyser: James Gunn

Występują: Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper; Dystrybutor: Disney


Skomentuj:
Jacy superbohaterowie? Złodzieje, łobuzy i zbiedzy z więzienia. Nadchodzą "Strażnicy Galaktyki" [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX