Będzie nowy "Obcy", reżyserem Neill Blomkamp. Tak, ten od "Dystryktu 9"!

Neill Blomkamp, reżyser głośnego filmu "Dystrykt 9", będzie odpowiadał za nowego "Obcego". Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu, odpowiada Ridley Scott.
Wytwórnia 20th Century Fox podpisała umowę z Blomkampem, który na swoim Instagramie obwieścił: "Wygląda na to, że to będzie mój następny film".

Um... So I think it's officially my next film. #alien

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brownsnout (@neillblomkamp)Niezatytułowany jeszcze projekt będzie niezależnym od drugiej części "Prometeusza" (nad którym pracuje Scott we współpracy ze studiem Fox) dziełem, a jego akcja ma rozgrywać się wiele lat po wydarzeniach pokazanych w tym filmie. Chociaż pojawiały się wcześniej informacje, że w nowym "Obcym" zobaczymy Sigourney Weaver, która wystąpiła w czterech poprzednich częściach, na razie nie znalazły one potwierdzenia.

Blomkamp ma na koncie nie tylko doceniony przez wielu krytyków oraz fanów sci-fi thriller "Dystrykt 9", którego scenariusz (napisany przez niego wspólnie z Terri Tatchell) był nominowany do Oscara, ale także m.in. "Elizjum" z Mattem Damonem w roli głównej. Jest również reżyserem oczekiwanego filmu "Chappie". Ma opowiadać o powołanym do życia robocie, który zostaje porwany przez gangsterów, mających w planach - jak to gangsterzy - wykorzystanie go do własnych, niekoniecznie szlachetnych, celów.Premiera filmu "Chappie" w marcu 2015 roku, kiedy na dużym ekranie pojawi się "Obcy" Blomkampa, na razie nie wiadomo. Ci, którzy znają jego poprzednie filmy, wiedzą, że można spodziewać wciągającego, przemyślanego widowiska.Zdjęcie Film: DYSTRYKT 9 Zdjęcie Film: Prometeusz - obcy: ewolucja Zdjęcie Film: Obcy - pakiet
Film: DYSTRYKT 9 Film: Prometeusz - obcy: ewolucja Film: Obcy - pakiet
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info