Tom Holland - tak wygląda nowy Spider-Man. Wybrany spośród 1500 kandydatów

Tom Holland przejmuje po Andym Garfieldzie rolę Człowieka Pająka - nie będzie to jednak kontynuacja ?Niesamowitego Spider-Mana?. Peter Parker, także w stroju superbohatera, pojawi się natomiast u boku Avengersów.
Urodzony w 1996 roku Tom Holland to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z "Niemożliwe" J.A. Bayony. Jako Spider Man pojawi się po raz pierwszy już w przyszłym roku w filmie "Captain America: Civil War". W 2017 premierę będzie miała natomiast premierę produkcja reżyserowana przez Jona Wattsa, w której Holland zagra rolę główną. Duża część akcji tego filmu będzie rozgrywała się w liceum.

Twórcy zapowiadają, że chociaż najnowsze wcielenie Petera Parkera to nastolatek, widzowie nie będą musieli po raz kolejny oglądać tego, w jaki sposób stał się Człowiekiem Pająkiem. Nie ma co spodziewać się więc choćby sceny, w której traci ukochanego wujka Bena (w serii z Tobeyem Maguirem w tytułowej roli wujka zagrał Cliff Robertson, natomiast w "Niesamowitym Spider-Manie" w tę postać wcielił się Martin Sheen).

Holland został wybrany z ponad 1500 kandydatów po wielomiesięcznych przesłuchaniach, podczas których o rolę starali się także m.in. Asa Butterfield ("Gra Endera"), Charlie Rowe ("Radio na fali") czy Matthew Lintz (będzie go można zobaczyć u boku Adama Sandlera w "Pikselach").

Więcej o:
Komentarze (12)
Tom Holland - tak wygląda nowy Spider-Man. Wybrany spośród 1500 kandydatów
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 31 razy 29

  Po zdjęciu na głównej myślałem, że to Piotr K. polski najmłodszy milioner od kosmetyków i pasty do zębów ;)

 • yslsl

  Oceniono 23 razy 23

  Czy może ktoś mi powiedzieć, po wuj tyle tych Spidermanów? Co rok prorok? Nowy Hamlet??? Każdy reżyser chciałby się zmierzyć z tematem? Ja rozumiem remaki, ale z 15 lat chociaż poczekajcie.

 • kocurxtr

  Oceniono 8 razy 8

  pająki są pożyteczne
  ale bez przesady
  ileż można...

 • pierrecruise

  Oceniono 22 razy 6

  Co by nie mówić, to Amerykanie potrafią wycisnąć z tych lipnych historyjek ostatnią kroplę. Historię Spidermana zna każde dziecko, a powiedzmy takiego Gandhiego, czy Martina Luthra, prawie żadne. Witamy w XXI w. Wiek ostatecznego skretynienia i zdziecinnienia.

 • sonix24

  Oceniono 4 razy 0

  Proponuję nakręcić porno wersję "Spidermana". Mogłaby mieć tytuł "Spermaman"

 • naczelniq_pl

  Oceniono 10 razy -2

  "Peter Parker, także w stroju superbohatera, pojawi się natomiast u boku Avengersów."

  przestaję czytać ten dział kulturalny. POJAWI SIĘ NATOMIAST??? Ktoś u was czyta te teksty przed wrzuceniem na stronę????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX