Arnold Schwarzenegger znowu zaskakuje. Zagra w "skromnym dramacie" produkowanym przez Darrena Aronofsky'ego

Już niedługo Arnold Schwarzenegger pojawi się na dużym ekranie po raz kolejny jako Terminator, ale aktor ostatnio coraz śmielej wybiera role, by pokazać, że potrafi zagrać nie tylko w naszpikowanych efektami specjalnymi filmami akcji. Po dramacie... o zombie, zatytułowanym "Maggie", postanowił zagrać w filmie "478".
Reżyserią filmu zajmie się Javier Gullon, twórca mający na swoim koncie scenariusz do "Wroga". Produkcją "478" zajmie się Darren Aronofsky i to zdecydowanie bardzo ciekawie zapowiadająca się realizacja. Schwarzenegger, który wkrótce powróci do ról Terminatora i Conana, chce swoją karierę skierować także w nieco ambitniejszym kierunku.

W filmie "478" Schwarzenegger wcieli się w postać człowieka, którego żona i córka giną w wypadku lotniczym, do którego doszło w wyniku zaniedbania kontrolera ruchu lotniczego. Mimo, że sprawca katastrofy zostaje zatrzymany i przetrzymywany w areszcie, główny bohater ma plan przeprowadzenia zemsty.

Zgodnie z informacjami zachodnich mediów, nie należy jednak po "478" oczekiwać mocnego thrillera. Ma być to skromny i wyciszony dramat, w sposobie opowiadania podobny do wspomnianego "Maggie".Produkcja filmu rozpoczyna się jesienią tego roku.

Więcej o:
Komentarze (1)
Arnold Schwarzenegger znowu zaskakuje. Zagra w "skromnym dramacie" produkowanym przez Darrena Aronofsky'ego
Zaloguj się
  • dodgethis

    Oceniono 8 razy 2

    Maggie, niestety, przy całej mojej nieskończonej sympatii do Arnolda (od bodaj 11 do 15 roku życia, jak otwierałem oczy, widziałem wielki plakat Commando na ścianie:) film miał po prostu słabiutki scenariusz i mizerną wizję. Szkoda, ale miło widzieć, że wciąż eksploruje nowe nisze, starając się jednocześnie dawać coś fanom starych serii.

    King Conan zapowiada się świetnie, jeśli tylko ekranizacja będzie wierna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX