Tom Hardy idzie na całość. Jest zwiastun filmu "Legend" - Hardy gra tu dwie główne role

W sieci pojawił się trailer i plakat filmu ?Legend? - w roli głównej, i to podwójnej, Tom Hardy. Gwiazda odświeżonej wersji przebojowego "Mad Maksa" tym razem zagra bliźniaków, którzy stali się legendą gangsterskiego świata. Film Briana Helgelanda, dotychczas głównie znanego jako świetny scenarzysta, w październiku w kinach.
"Rzeka tajemnic", "Człowiek w ogniu", "Tajemnice Los Angeles" - to on jest autorem scenariuszy tych filmów. Za pierwszy był nominowany, za ostatni zgarnął Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Tym razem Helgeland postanowił zasiąść również na stołku reżyserskim.

Historia? "Legend" to oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie'go Krayów, którzy w latach 60. terroryzowali swingujący Londyn. W walce o miejsce na szczycie byli zawsze bezlitośni i nierozłączni, słynęli ze swojej brutalność. Jednak gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, ich drogi zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie "biznesu", a w konsekwencji konflikty, na które, rzecz jasna, czekali wrogowie.

Zobacz zwiastun filmu z podwójną rolą Toma Hardy'ego:Obok Toma Hardy'ego występuję jeszcze m.in. Emily Browning ("Pompeje", "Sucker Punch") i Christopher Eccleston ("Thor: mroczny świat", "Inni"). "Legend" w kinach od 9 października.