"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Pierwsze spojrzenie na księżniczkę Leię oraz Luke'a Skywalkera

Dzięki przedstawieniu kulis pracy nad ?Gwiezdnymi wojnami: Przebudzeniem mocy?, mamy już możliwość zobaczenia, jak w nowej produkcji będą wyglądały dobrze znane postaci serii. Sprawdźcie, jak aktualnie prezentują się księżniczka Leia i Luke Skywalker.
Lucasfilm nie zawiódł rzeszy fanów, którzy tłumnie przybyli na Comic Con do San Diego - w liczbie ponad 6 tys. Podczas panelu poświęconego "Gwiezdnym wojnom: Przebudzeniu Mocy" pojawił się Harrison Ford, pierwszy raz od wypadku lotniczego.

I został pokazany klip przedstawiający kulisy powstania produkcji, który okazał się ziszczeniem marzeń fanów - możemy w nim po raz pierwszy zobaczyć księżniczkę Leię i Luke Skywalkera w akcji.

Proponujemy przyjrzeć się nieco bliżej zaprezentowanym ujęciom:Mark Hamill jako Luke Skywalker prowadzony przez szturmowców.Księżniczka Leia w "Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy".J.J. Abrams podczas Comic Con opowiadał o zabiegach, które mają spowodować, że produkcja będzie sprawiała jak najbardziej realne wrażenie. Spora część scenografii została zbudowana w skali 1:1. Wideo przedstawiające część panelu poświęconego "Gwiezdnym wojnom: Przebudzeniu mocy" udostępnili fani serii.Po zakończeniu panelu poświęconego oczekiwanej produkcji orkiestra The San Diego Symphony wykonała znane utwory muzyczne z "Gwiezdnych wojen".

Premiera "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" jest zaplanowana w Polsce na 25 grudnia.