Nie tylko Rosati gra z gwiazdami Hollywood! Jamie Dornan i... Marcin Dorociński w "Anthropoid"

Kilka dni temu Weronika Rosati pochwaliła się kolejną rolą w hollywoodzkiej produkcji, pokazując zdjęcia z Nicolasem Cage'em, a teraz także na facebookowym profilu Marcina Dorocińskiego zaroiło się od aktorskich gwiazd. Okazuje się, że aktor wyruszył w drogę do Pragi, na plan filmu "Anthropoid", w którym wystąpią m.in. Jamie Dornan, Toby Jones i Cillian Murphy.
Weronika Rosati i Nicolas Cage pod rękę - zdjęcia z planu "USS Indianapolis: Man of Courage" >>

Na profilu aktora, znanego z ról w takich produkcjach jak "Rewers", "Róża" czy "Jack Strong", pojawiła się informacja, że jest w drodze do Pragi, gdzie przez dwa tygodnie będzie kręcił sceny do "Anthropoid". Ilustracją wiadomości są zdjęcia trzech znanych aktorów. Jamie Dornan zasłynął choćby z tytułowej roli w "50 twarzach Greya", Toby Jones wcielił się kiedyś w Trumana Capote w "Bez skrupułów", a ostatnio można go było oglądać choćby w komiksowym "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Cillian Murphy był nominowany do Złotego Globu za rolę w "Śniadaniu na plutonie", wielu widzów pamięta go też pewnie z roli Stracha na Wróble w "Mrocznym Rycerzu". Reżyserem "Anthropoid" jest Sean Ellis ("Cashback").

Kojarzycie tych Panów? Na pewno tak! Aby tradycji stało się zadość, z Wami jako pierwszymi dzielimy się radosnymi...

Posted by Marcin Dorociński on  9 sierpnia 2015


Film jest oparty na faktach i opowiada historię dwóch czechosłowackich żołnierzy, którzy zostają wysłani z misją zabicia protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Był on "numerem trzy" w Rzeszy i jednym z głównych architektów "ostatecznego rozwiązania".

Premiera "Anthropoid" jest zaplanowana na 2016 rok.Więcej o:
Komentarze (2)
Nie tylko Rosati gra z gwiazdami Hollywood! Jamie Dornan i... Marcin Dorociński w "Anthropoid"
Zaloguj się
  • honeysuckle7

    Oceniono 6 razy 2

    Kolejne fiasko polskiej polityki historycznej: Dlaczego owa hollywoodzka produkcja nie realizuje filmu chocby o zamachu na kata Warszawy, Franza Kutschery...Wybieraja za to Czechy, kraj z zupelnie marginalnym i szczatkowym ruchem oporu w porownaniu z polskim a i gdzie zbrodnie niemieckie byly zupelnie nieporownywalne z tym co Niemcy wyprawiali w Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX