"Star Wars VIII": Benicio Del Toro zagra czarny charakter w filmie. "Zdjęcia ruszają w marcu"

Benicio Del Toro potwierdził swój udział w "Star Wars VIII" i zdradził, jaki charakter będzie miał jego bohater. Premiera kolejnej części "Gwiezdnych wojen" dopiero w maju 2017, ale już 25 września Benicio Del Toro będzie można zobaczyć w thrillerze "Sicario".
Benicio Del Toro po raz pierwszy oficjalnie potwierdził swój udział w "Star Wars VIII". Miało to miejsce podczas wywiadu dla hiszpańskojęzycznej stacji RAC1.org. Wypowiedź została przetłumaczona przez portal StarWars7News.com.

- Zbliżają się zdjęcia do "Gwiezdnych wojen". Zobaczymy, jak to wyjdzie. Z tego co wiem, zaczynamy w marcu. Problem tkwi w tym, że... Nie pozwalają mi o tym mówić zbyt wiele. Jestem tak jakby czarnym charakterem. Zobaczymy - powiedział Del Toro.

Emily Blunt, Benicio Del Toro, tajna akcja CIA, wojny narkotykowe i wybuchowa relacja >>

Co to oznacza? Jest kilka rozwiązań. Być może Benicio Del Toro zagra postać, która tylko z pozoru wydaje się zła. Może też umniejszać rangę bohatera, aby nie robić zamieszania wokół tematu. Jest też spora szansa, że sam aktor nie zna zbyt wielu szczegółów, ponieważ Lucasfilm lub Disney boją się przecieków.

Czekamy na więcej szczegółów i cieszymy się z udziału Del Toro w "Star Wars VIII". Premiera ósmego epizodu zaplanowana jest na 26 maja 2017. A "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" w kinach 26 grudnia.