"Marsjanin": Widowiskowa burza piaskowa i duże emocje w nowym zwiastunie filmu Ridleya Scotta. "Moja ekipa musiała myśleć, że nie żyję" [WIDEO]

"Umrze z głodu na długo przed tym, zanim będziemy mogli pomóc" - słyszymy w zwiastunie. Ale Mark nie zamierza umierać. Premiera filmu "Marsjanin" z Mattem Damondem w głównej roli zaplanowana jest już na 2 października.
Członkowie ekspedycji na Marsa muszą ratować się ucieczką przed straszliwą burzą piaskową. Mark Watney (Matt Damon) zostaje jednak ciężko ranny, a kiedy odzyskuje przytomność, uświadamia sobie, że został na Czerwonej Planecie sam. Obóz ekspedycji został zdewastowany. Mark dysponuje więc bardzo ograniczonymi środkami, które mogą pomóc mu przetrwać."Umrze z głodu na długo przed tym, zanim będziemy mogli pomóc" - słyszymy w zwiastunie. Ale Mark się nie poddaje i próbuje wyhodować rośliny 140 mln mil od Ziemi. Uda mu się zachować życie na Czerwonej Planecie?

"Marsjanin" to ekranizacja powieści Andy'ego Weira. W obsadzie oprócz Damona znaleźli się m.in. Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Michael Pena, Chiwetel Ejiofor, Jeff Daniels oraz Donald Glover. Premiera filmu jest zaplanowana na 2 października.

A tak wygląda poprzedni zwiastun produkcji: