"Listy do M 2" - jest zwiastun. "Jeżeli kogoś kochasz, co jest niemożliwe? Walczysz do końca" [WIDEO]

Tomasz Karolak w stroju św. Mikołaja, Maciej Stuhr zakochany w Romie Gąsiorowskiej... Niektórzy widzowie mogą mieć odczucie deja vu, bo tegoroczny okres przedświąteczny w kinach może znowu należeć do tych aktorów. "Listy do M 2" to druga część hitu, powraca na duży ekran cztery lata po premierze pierwszej. Jest już zwiastun.
W obsadzie wracają dobrze znani widzom "Listów do M" aktorzy, ale pojawią się także nowe nazwiska. W filmie występują m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie."Listy do M" to była najpopularniejsza kinowa premiera 2011 roku. Film miał premierę tuż przed Świętami w 2011 roku, w którym - według informacji Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - kinomani bardzo chętnie wybierali polskie filmy. Najczęściej kupowali bilety właśnie na tę komedię romantyczną. "Rekordowe 11,8 mln osób na krajowych produkcjach, to ponad 30 procent widowni. Wynik jakiego jeszcze nie było po uchwaleniu ustawy o kinematografii w 2005 roku. Liderem box office 2011 okazał się wyprodukowany przez TVN film "Listy do M" Mitji Okorna (2,33 mln widzów)" - można przeczytać na stronie internetowej PISF.

Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer. Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński ("Listy do M", "Tata, a Marcin powiedział...") i Mariusz Kuczewski ("Piąty stadion"), ma to być - jak zapowiada producent - "wzruszająca opowieść o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda".

"Listy do M 2" będzie można oglądać w kinach od 13 listopada. Wtedy przekonamy się, czy produkcja, którą twórcy reklamują jako "komedię jeszcze bardziej romantyczną", powtórzy sukces frekwencyjny pierwszej części.

Więcej o:
Komentarze (19)
"Listy do M 2" - jest zwiastun. "Jeżeli kogoś kochasz, co jest niemożliwe? Walczysz do końca" [WIDEO]
Zaloguj się
 • balantines

  Oceniono 14 razy 10

  Nic tak nie poprawia humoru jak Listy do M. Pierwsza część miała w sobie niesamowitą magię :)

 • a.morowska

  Oceniono 9 razy 5

  W końcu coś radosnego się zapowiada ;) Z niecierpliwością czekam na ten film ;)

 • winifredaa

  Oceniono 8 razy 4

  Aż się ciepło na serduszku robi, po takim zwiastunie :)

 • strach_sie_bac

  Oceniono 18 razy 4

  Polska kinematografia - specjaliści od komedii romantycznych, mizerota.

 • sofronof82

  Oceniono 9 razy 3

  4 lata...może w końcu ten list doszedł... Poczta...

 • trel.ek

  Oceniono 4 razy 2

  Jak obejrzałem zwiastun, to już mnie niektóre sceny rozbawiły! Będzie fajny film!

 • putea

  Oceniono 14 razy 2

  ten gniot hitem???

 • kiloamper

  Oceniono 4 razy 2

  Mam obawy, bo wiadomo jak jest z kontynuacjami (zwłaszcza że ekipa scenariuszowo-dialogowa już chyba nie była ta sam), ale trzymam kciuki.

  Tylko.... bez Tyszkiewicz i Pietraszaka?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX