Jaki będzie nowy "Mad Max"? Furiosy najprawdopodobniej nie zobaczymy

Charlize Theron najprawdopodobniej nie wystąpi w sequelu filmu "Mad Max: Na drodze gniewu". Powód? Furiosy nie ma w fabule sequela "Mad Maxa".
W filmie "Mad Max: Na drodze gniewu" Furiosa w zasadzie skradła cały show Mad Maxowi. Jednak, jak donosi Digital Spy, George Miller powiedział, że w sequelach tej produkcji bohaterka pojawia się tylko na moment. Zapytany o powrót Charlize Theron w roli Furiosy, reżyser powiedział:

- Odpowiedź brzmi: nie jestem pewien. Nie ma jej w fabule sequela "Mad Maxa", ale w jednym z wątków jest interakcja pomiędzy nią a Maxem. Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nadal nad tym pracujemy.Miller powiedział też, że wspomniany wcześniej tytuł "Mad Max: The Wasteland" może nie być ostatecznym tytułem filmu.

- Ta nazwa po prostu wpadła, to jest raczej tytuł roboczy. Napisaliśmy z Nico Lathourisem rozbudowane historie każdej z postaci i ostatecznie stały się one odrębnymi scenariuszami - zatem mamy materiał na dwa filmy - powiedział.

"Mad Max: Na drodze gniewu" - będzie kolejna część? George Miller zdradza tytuł >>

Więcej o:
Komentarze (2)
Jaki będzie nowy "Mad Max"? Furiosy najprawdopodobniej nie zobaczymy
Zaloguj się
  • episkopatszatana777

    0

    Ale tekst: nie przyzwyczajajcie się do wody, bo uzależnia, to jedna z najlepszych parodii duchowych przywódców, autorytetów moralnych i makiawelicznych dyktatorów, jaką słyszałem. Właśnie o to kaman.

  • episkopatszatana777

    0

    Nie był wcale taki fajny ten nowy Mad Max, jak się spodziewałem, a czekałem z niecierpliwością pół roku. Po raz kolejny dałem się nabrać na spektakularny trailer z dobrą oprawą muzyczną, zmontowany lepiej od filmu. Zero polotu w stylu kapitana Walkera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX