Śmiertelnie chory fan chce zobaczyć "Gwiezdne wojny" przed premierą. Wspierają go gwiazdy filmu

W lipcu 32-letni Daniel Fleetwood usłyszał od lekarzy, że zostały mu dwa miesiące życia. Fan "Gwiezdnych wojen" marzy, by zdążyć zobaczyć najnowszą część sagi. O to, by studio Disneya na to pozwoliło, proszą w sieci tysiące internautów. W akcję włączyli się także Mark Hamill i John Boyega, którzy występują w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".
Hamill, który gra Luke'a Skywalkera i Boyega (filmowy Finn) zamieścili na Twitterze posty oznaczone #ForceForDaniel, które mają wpłynąć na studio, by udostępniło film Fleetwoodowi przed premierą, planowaną na 18 grudnia. Informację udostępnił także Peter Mayhew, który kryje się pod kostiumem Chewbacki.

Fleetwood jest fanem "Gwiezdnych wojen" od dziecka, jak powiedział dziennikarzowi jednej z amerykańskich stacji radiowych, od czasów gdy miał 8-9 lat. - Biorąc pod uwagę postęp choroby w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, nie sądzę, żebym doczekał premiery - przyznał.

Być może jego marzenie zostanie spełnione - reżyserem filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" jest J.J. Abrams, który kilka lat temu spełnił podobną prośbę Daniela Crafta. Mężczyzna zmarł kilka dni po tym, gdy przed oficjalną premierą udało mu się zobaczyć "W ciemność: Star Trek", za kamerą którego stał właśnie Abrams.

Więcej o:
Komentarze (20)
Śmiertelnie chory fan chce zobaczyć "Gwiezdne wojny" przed premierą. Wspierają go gwiazdy filmu
Zaloguj się
 • wilma.flintstone

  Oceniono 38 razy 36

  Tragiczne, ze rak stal sie teraz tak powszechny i tak jestesmy wobec niego bezsilni, ze jedyne co ludziom przychodzi do glowy w powyzszym kontekscie to komentarze tak chamskie i debilne jak te tutaj...

 • Maciej Grzyb

  Oceniono 23 razy 23

  Mojemu dziadkowi też dawali dwa, a przeżył czterdzieści, co dla mnie jest nauką, że nigdy się nie można poddawać. Konkretnie dwa miesiące mu dawali, przeżył czterdzieści lat.

 • kocurxtr

  Oceniono 14 razy 14

  niech moc będzie z Tobą
  trzymamy kciuki

 • minkat

  Oceniono 2 razy 2

  historia jak z "Fanboys".

 • zerozer52

  Oceniono 2 razy 2

  I to jest news.

 • cholonek

  Oceniono 40 razy -22

  Wyższy poziom krypciochy. Ja piedrolę ale żenada...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX