Fani zrobili własny zwiastun nowych "Gwiezdnych wojen". Zadbali o każdy szczegół [PORÓWNAJ]

Duuużo mniejszy budżet, ale efekt fantastyczny. Twórcy kanału internetowego Dumb Drum postanowili zrealizować własny zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".


Ich materiał był obejrzany w serwisie You Tube już blisko 250 tysięcy razy. Do prawie 62 mln wyświetleń, które zebrał oficjalny zwiastun, na razie daleko, ale to i tak bardzo dobry wynik.

Dla porównania, wideo, w którym niskobudżetowa wersja jest umieszczona obok oficjalnego trailera:"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" będzie można oglądać w polskich kinach od 18 grudnia.Więcej o:
Komentarze (15)
Fani zrobili własny zwiastun nowych "Gwiezdnych wojen". Zadbali o każdy szczegół [PORÓWNAJ]
Zaloguj się
 • kaishaku

  Oceniono 26 razy 26

  o ja... lepszy niż oryginał ;) koleś, który to nakręcił powinien reżyserować następną część Sagi(...nie mylić z herbatą). Bo chyba nikt nie wątpi, że będzie następna... ??!

 • nygga

  Oceniono 9 razy 3

  przykład tego jakby wyglądały pozostałe części SW gdyby Lucas nie poczekał na lepsze możliwości :-)

 • rutylowy

  Oceniono 4 razy 2

  Przynajmniej w tej wersji dobrali lepiej, bliżej Aborygenowi do Maorysa Boby Fetta.

 • kimdongun

  Oceniono 1 raz 1

  Super!

 • staefun

  Oceniono 31 razy 1

  Przebudzenie w Nocy.
  Atak Glanów.
  Gwiezdne Łajno: Zemsta Szitu
  Imperium Kot Atakuje.
  Mrocznie czy Widno?

 • episkopatszatana777

  Oceniono 1 raz -1

  Mogą to pokazywać na zajęciach z etnologii i religioznawstwa jako przykład kultu cargo, nie chodzi nawet o GW, tylko zwiastuny. Wiecie, początek "In the world of...", tym samym, głębokim głosem. Po lekcjach w liceum lubiliśmy drażnić babkę ze spożywczaka po drodze do metra - miała w sklepie tekturowego Dartha Vadera w skali 1:1. Klękaliśmy na podłodze w sklepie, i biliśmy mu pokłony, nie umiała rozsądnie zareagować. W czasie oglądania końcowej sceny SPECTRE miałem absurdalną nadzieję, że Bond uklęknie przed jednym z plakatów z podobiznami różnych osób z przeszłości jak przed kamizą w dojo, i tam już zostanie, zakładając nowy kult. Dziwne, wszystko potoczyło się inaczej, a ja właśnie bym tak zrobił. Bo jak inaczej.

 • czupakabralbn

  Oceniono 10 razy -4

  a ja, zupełnie bez jakiejkolwiek uszczypliwości, ironii czy broń Boże złych emocji napisze tylko tyle: zupełnie nie rozumiem tego podniecenia gwiezdnymi wojnami, i tak normalnie po ludzku śmieszy mnie to jak ludzie furają się tym zjawiskiem. Nie wiem o co w tym chodzi, jaki jest wątek przewodni. Jakieś 20 lat temu na świętach w tv widziałem któraś część i na tym moja przygoda z GW skończyła się bezpowrotnie. pozdrawiam fanów Gwiezdnych Wojen.

 • Wald Walkowiak

  Oceniono 30 razy -4

  a gdzie w tym ocieplanie wizerunku uchodźców? he? ja się pytam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX