Wracają potwory! Będzie nowa seria - na pierwszy ogień Tom Cruise i "Mumia"

Myśleliście, że już wystarczy kinowych tasiemców? Spokojnie, będą kolejne. Tom Cruise zagra w reboocie horroru "Mumia", który reżyseruje Alex Kurtzman. Film ma otworzyć nową erę filmów o klasycznych potworach wytwórni Universal.
Scenariusz filmu pisze Jon Spaihts. Niewiele wiadomo o filmie, poza tym, że jego akcja ma zostać osadzona we współczesności. Cruise prawdopodobnie nie zajmie się produkcją filmu, ale ma zagrać w nim znaczącą rolę.

"The Mummy" ma otworzyć nową serię wytwórni Universal, która bazować będzie na klasycznych horrorach. Potwory z różnych filmów mają pojawiać się w epizodycznych scenach w każdym z planowanych rebootów, by na końcu spotkać się w filmie w stylu "Avengers".

Na początku był Karloff

"Mumia" Karla Freunda z 1932 roku zyskała popularność dzięki wcielającemu się w nią Borisowi Karloffowi. W późniejszych filmach grali ją między innymi Tom Tyler, Lon Chaney Jr. i Arnold Vosloo.

Tom Cruise pracuje obecnie na planie filmu "Jack Reacher: Never Go Back". Ostatnio na ekranie oglądaliśmy go w filmie "Mission: Impossible 5".Więcej o:
Komentarze (3)
Wracają potwory! Będzie nowa seria - na pierwszy ogień Tom Cruise i "Mumia"
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 26 razy 18

  to jakas nowa moda????--- bo u nas już wrociły ---od miesiąca straszą.

 • wlasta2b

  Oceniono 14 razy 4

  Nie rozumiem dlaczego ta informacja znalazła się w dziale Kultura. Raczej bardziej pasuje do Rozrywka lub Cyrk.

 • bartoszcze

  0

  "Mumia i Dracula spotykają Frankensteina i Bloba".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX