Powstanie "Kill Bill 3"? Quentin Tarantino: Mam taki pomysł...

Od premiery drugiej części "Kill Billa" mija w tym roku 11 lat, ale ten film się nie starzeje. Quentin Tarantino, który promuje teraz "Nienawistną ósemkę", w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że jest szansa na kontynuację.
Ben Mankiewicz z "What The Flick?!" przeprowadził godzinną rozmowę z Quentinem Tarantino. Jednym z wątków rozmowy były plotki na temat "Kill Billa 3". - "Kill Bill 3" wciąż jest prawdopodobny! Zwłaszcza z jednego powodu: ja i Uma [Thurman] bardzo chcielibyśmy znowu razem pracować - mówi Tarantino. - Poza tym, w obu filmach jej bohaterka wiele wycierpiała. Musiała przejść naprawdę dużo. Zarówno Beatrix, jak i Uma. Dlatego chciałbym dać jej tę odrobinę spokoju. Aby mogła spędzić trochę czasu ze swoją ekranową córką i nie musiała bawić się w kino gatunkowe. Mogłaby choć przez chwilę cieszyć się normalnym życiem. Mam taki pomysł, aby w filmie wszyscy mieli dokładnie tyle lat, ile w prawdziwym życiu - dodaje reżyser.

Okazało się, że to nie jedyny powód. - Wydaje mi się, że "Kill Bill" był moim najbardziej wizjonerskim filmem od czasu "Pulp Fiction", w kontekście stworzenia świata, który tak naprawdę nie istnieje. Świata, w którym na pokład samolotu można wnieść miecz samurajski i w którym 14-letnie dziewczyny spędzają czas w barach, a następnie zabijają mężczyzn, co w dodatku uchodzi im na sucho - ocenia Tarantino. - To był chyba mój największy odkrywczy wkład do kina. Moje ostatnie dokonania były inne, bardziej literackie i gęste, dlatego miło byłoby wrócić do tego świata, w którym słowa to nie wszystko - mówi.

Uma Thurman w przeszłości podkreślała, że bardzo chętnie wróciłaby do roli Beatrix Kiddo. Tarantino przedstawił nawet wstępny pomysł na trzecią część: mogłaby ona opowiadać o zemście córki Vernity Green (Vivica A. Fox), Nikki, na Pannie Młodej. Przypomnijmy sobie stosowną scenę z pierwszej części "Kill Bill":Niżej cały wywiad z Quentinem Tarantino dla "What The Flick?!":

Więcej o:
Komentarze (48)
Powstanie "Kill Bill 3"? Quentin Tarantino: Mam taki pomysł...
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 49 razy 27

  Wspaniały niepowtarzalny twórca i reżyser. Wbrew niektórym opiniom niektórych na tym forum człowiek ten jest geniuszem, potrafi "wydusić" z aktorów to co najlepsze. W większości filmy jego są brutalne, jak życie.

 • masofrev

  Oceniono 23 razy 9

  Zmienić tytuł na "Kill Lech", dodać mgłę i Gliński dofinansuje :-)
  Bohaterką może być Ewa K., którą dosięga ręka sprawiedliwości (i prawa ;-)

 • total_immersion

  Oceniono 35 razy 7

  Trzeba jak najszybciej uswiadomic Tarantino , ze Bill Kid 3 nie bedzie mial sznas na sukces narynku bo za rok kina w ameryce beda zawalone polskimi filmami historycznymi nakreconymi przez rezyserow spod patronatu ministra kultury Glinskiego Piotra.
  Niech jak najszybciej zglosi sie do ministra z checia zrobienia filmu np. o prezydencie 1000 lecia lub kaplanie z Torunia.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 8 razy 6

  Dwadzieścia lat temu miał kręcić film w Polsce. Poleciał do Krakowa przed samym festiwalem w Cannes, spił się jak świnia, jego asystenta trzeba było wyciągać z dołka, bo narozrabiał i zamknęli go na 24, asystent i prawnik podstępem wsadzili go do samolotu do Cannes, żeby zdążył odebrać nagrodę za Pulp Fiction, a filmu jak nie było, tak nie ma.

 • onepiotrek

  Oceniono 2 razy 2

  wszystko fajnie, tylko dlaczego w 0.38 nie ma śladu po kuli, który jest w 0.29?

 • raind

  Oceniono 15 razy 1

  Jestem fanem Tarantino, nie jestem fanem Kill Billa. O wiele chętniej obejrzałbym np. dalsze losy Króliczka i Ptysia z Kremem z Pulp Fiction.

 • vogon.jeltz

  Oceniono 6 razy 0

  Wygląda na to, że nawet Quentin zaczyna pożerać własny ogon...

 • hr.kalashnikoff

  Oceniono 18 razy -8

  Kłentin jest psychopatą i alkoholikiem.

 • eurosmapper

  Oceniono 23 razy -13

  Moze i powstać nawet KIllBIll 1132423. Głowa chora psychicznie może wszystko stworzyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX