Kapitan Ameryka i Iron Man się nie oszczędzają! Na planie filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów"

"Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" wejdzie do kin w przyszłym roku, a w filmie będziemy oglądać starcie dawnych sprzymierzeńców z grupy Avengers. Po jednej stronie stanie Kapitan Ameryka, po drugiej Iron Man. Obaj panowie mają wielkie ego i dużo siły, którą wykorzystają w efektownych scenach walki.
Twórcy zapowiadają, że zmuszą widzów do zweryfikowania swojego spojrzenia na Tony'ego Starka i na Steve'a Rogersa. - Kiedy wyjdziecie po tym filmie z kina, nic już nie będzie takie samo - mówi Joe Russo, jeden z reżyserów filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów". - To nie starcie drania z bohaterem, tu walczą ze sobą przyjaciele, rodzina - mówi Chris Evans, który gra tytułowego bohatera filmu.

Dzięki materiałowi wideo zrealizowanemu na planie najnowszej produkcji Marvela wiemy, że:

1. Chris Rogers (Kapitan Ameryka), który sprzeciwi się planom rządu, by wszyscy superbohaterowie poddali się rejestracji, nieźle poobija Tony'ego Starka (Iron Man), ale i vice versa.


Na planie "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" - kadr z materiału wideo

2. Nowa postać, która dołącza do świata (byłych) Avengers to Czarna Pantera i - jak zapowiada grający tego bohatera Chardwick Boseman - będzie miała w sobie jakąś tajemnicę.

3. Oprócz konfliktu superbohaterów, będziemy mogli obserwować m.in. jak Scarlett Witch odkrywa swoje możliwości. Elizabeth Olsen, która wciela się w tę postać zapowiada "emocjonalną podróż".


Na planie "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" - kadr z materiału wideoPolska premiera filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" jest zapowiedziana na 6 maja 2016 roku.Więcej o:
Komentarze (3)
Kapitan Ameryka i Iron Man się nie oszczędzają! Na planie filmu "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów"
Zaloguj się
  • Marcin Ciślak

    Oceniono 1 raz 1

    echh opisana fabula to historia wzieta z komiksow, w filmie bedzie mocno zmodyfikowana, Rogers nie bedzie sie sprzeciwial planom rzadu (a przynajmniej nie bedzie to watek glowny), tylko bedzie bronil swojego przyjaciela Bucykiego (Winter Soldier) przed Iron Manem, ktoremu Bucky zamordowal rodzicow

  • Nel 4

    0

    Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak oszczędzać na filmach tu jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX